emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

PTT Çalışanına 2.000TL Koronavirüs Desteği Ödemesi Yapılacak!

PTT Çalışanına 2.000TL Koronavirüs Desteği Ödemesi Yapılacak!
PTT
12.05.2020

PTT Çalışanına 2.000TL Koronavirüs Desteği Ödemesi Yapılacak! Gelen son dakika haberine göre PTT, çalışanlarına 2’şer bin TL korona virüsü destek ödemesi yapacağını açıklamış bulunmaktadır. Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi olarak çalışanlarına destek ödeme müjdesi gelmiş bulunmaktadır. PTT, hala devam eden korona virüsü salgını süresince gişeler ve dağıtım alanlarında çalışmakta olan personellerine nakit olarak net 2 bin TL destek ödemesi yapacağını duyurmuş bulunmaktadır. PTT tarafından yapılan açıklama içerisinde “Bu gibi zamanlarda verilen hizmetin karşılığı parayla ödenemez” açıklaması gelmiş bulunmaktadır. Personelimiz için yapılacak olan bu katkı ödemesinin, başarı ve özverilerinin ödüllendirilmesi olarak değerlendirilmelidir şeklinde olmaktadır.

PTT Destek Ödemesi Açıklamasını Şöyle Belirtmiş Olmaktadır!

PTT Destek Ödemesi Açıklamasını Şöyle Belirtmiş Olmaktadır! Türkiye’nin her alanında hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti 180 yıldan beri müşteri ile buluşturan, Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. korona virüsü salgını sürecinde personeline çalışmalarından dolayı 2’şer bin TL destek ödemesi yapacağını açıklamış bulunmaktadır. PTT A.Ş. korona virüsü salgını ile mücadele kapsamında ilk günden bu yana gece gündüz demeden fedakar bir şekilde çalışmakta olan gişe ve dağıtım alanlarında bulunan, büyük özveri ile görevlerini yarine getirmekte olan personeli için önemli bir karar almış bulunmaktadır.

PTT A.Ş. Genel Müdürü Hakan Gülten, 180 yıldan bu yana tüm zorlu koşullarda milletin yanında olan PTT için ülke ekonomisinde lokomotif bir konumda olduğunu belirtmiş bulunmaktadır. Bu kapsamda çalışanlar için son derece önemli bir kararı hayata geçirdiklerini belirtmiş bulunmaktadır. Gülten, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın yüksek iradeleri ve talimatları doğrultusunda çalışanlarına destek ödemesi gerçekleştireceklerini belirtmiş bulunmaktadır. Gülten ayrıca PTT çalışanları için, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nun himaye ve destekleri ile fedakarca çalışan vatandaşlarımıza net 2 bin TL katkı ödemesi yapacaklarını açıklamış bulunmaktadır. personelimize yapılacak olan bu nakdi ödemenin, başarı ve özverilerinin ödüllendirilmesi olarak değerlendirilmelidir dedi. Ayrıca çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

PTT İhtiyaç Kredi Nasıl Alınır, Başvurusu Nasıl Yapılır

PTT Kargo Barkod Numarası Sorgulama ve Takibi

PTT Tebligat Sorgulama ve Takibi Nasıl Yapılır ?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.