E-Devlet

E-DEVLET EMEKLİ MAAŞI SORGULAMA

E-Devlet emekli maaşı sorgulama işlemi tıpkı diğer sorgulama ve hesaplama işlemlerinde olduğu gibi E-Devlet sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Bu sorgulama sayesinde emekliliğiniz hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Ne zaman emekli olabileceğinizi, emekli olduğunuzda ne kadar maaş alacağınızı, maaşınızın kesintiye uğrayıp uğramayacağını öğrenmeniz mümkündür. Şimdi size aşağıdaki başlıkta E-Devlet emekli maaşı sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız. Vermiş olduğumuz bilgileri dikkatlice okuyunuz.


E-Devlet Emekli Maaşı Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Bu sorgulama ve hesaplama işlemlerini E-Devlet sistemi üzerinden yapmanız mümkündür. E-Devlet emekli maaşı sorgulama da bu uygulamar arasında yer almaktadır. Fakat bu sisteme giriş yapabilmeniz için öncelikle bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine giderek 2 TL karşılığında şifrenizi öğrenebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra sorgulama işlemini başlatabilirsiniz.

  • İlk olarak yazının altında size vermiş olduğumuz linke tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan sayfada kimlik doğrulama işlemini gerçekleştiriniz.
  • T.C kimlik numarası ve E-Devlet şifresi bilgilerini eksiksiz bir şekilde yazınız.
  • Ardından ”Sisteme Giriş” butonuna basınız.

Bu uygulamaların ardından E-Devlet emekli maaşı sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Bu uygulamanın farklı kategorileri vardır. 4A, 4B, 4C kategorilerinin hepsini aşağıda ayrı ayrı link halinde vereceğiz. Hangi kategoride işlem yapmak istiyorsanız o linke tıklamanız yeterli olacaktır.

E-Devlet Emekli Maaşı Sorgulama 4A İçin TIKLAYINIZ !

E-Devlet Emekli Maaşı Sorgulama 4B İçin TIKLAYINIZ !

E-Devlet Emekli Maaşı Sorgulama 4C İçin TIKLAYINIZ !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu