Bağkur

E-DEVLET SİGORTA SORGULAMA

E-DEVLET SİGORTA SORGULAMA

E-Devlet Sigorta Sorgulamayı size iki şekilde anlatacağız. Aşağıda anlattığımız şekilde tüm işlemleri uygularsanız rahat bir şekilde E-Devlet Sigorta Sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.


E-Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet Sigorta Sorgulama ile ne zamandan beri sigortalı olduğunuzu, sigorta priminizin ne kadar ücretle yatırıldığını, ne zaman SSK girişinizin yapıldığını bu sistem üzerinden öğrenebilirsiniz.

  • Eğer E-devlet şifresine sahip değilseniz öncelikle bir PTT şubesine, nüfus cüzdanınız ile birlikte gitmelisiniz. PTT şubesine başvuru yapmanız dahilinde size 2 TL karşılığında bir şifre verilecektir. Daha sonra size vereceğimiz internet adresine giriş yaparak Kimliğinizi Doğrulamanız gerekmektedir. Doğruladıktan sonra karşınıza gelen sayfada E-devlet şifresi kısmına tıklayınız. Son olarak T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girerek E-Devlet Sigorta Sorgulamanızı yapabilirsiniz.
  • E-Devlet şifrenizi biliyorsanız yukarıda anlattığımız işlemleri uygularak E-Devlet Sigorta Sorgulamanızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Sigorta Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet Bağ-Kur Sorgulama

E-Devlet Bağ-Kur Sorgulama ile Bağ-Kur priminizin ne kadar ücretle yatırıldığını, ne kadar süredir Bağ-Kur’lu olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

  • E-Devlet şifreniz yok ise lütfen bir PTT şubesine başvuru yaparak şifrenizi alınız. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıda size vereceğimiz İnternet adresine tıklayınız ve kimliğinizi doğrulayınız. Kimliğinizi doğruladıktan sonra e-Devlet şifresi kısmına giriş yapınız ve E-devlet şifrenizle birlikte T.C. kimlik numaranızı giriniz. Tüm bu işlemlerden sonra E-devlet Bağ-Kur Sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • E-devlet şifrenizi biliyorsanız size verdiğimiz İnternet adresine tıklayarak şifreniz ve T.C kimlik numaranız ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Bağ-Kur Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı