SSK

SSK HİZMET CETVELİ

SSK HİZMET CETVELİ

Sosyal sigortalar Kurumu’ nun İnternet üzerinden vermiş olduğu hizmet birçok vatandaşımızın yüzünü güldürdü. SSK‘ nın bu hizmeti sayesinde sıra derdi olmadan çok hızlı ve kolay bir şekilde işlemler gerçekleşebilmektedir. Bu sistem özellikle yaşlı, hamile, özürlü, sağlık problemi yaşayan vatandaşlarımız için çok yararlı olmuştur. SSK’ nın vermiş olduğu bu hizmetlerin arasında SSK hizmet cetveli de bulunmaktadır. SSK hizmet cetveli sayesinde vatandaşlar iş yerinin sigorta için ödediği primi, sigortasının kaç gün yattığını, işe giriş çıkış tarihlerini ve toplam çalışma gün sayılarını öğrenebilirler.


 

SSK Hizmet Cetveli Sorgulama

 

Şifresiz ve E-Devlet şifresi ile 2 farklı şekilde SSK hizmet cetvelinizi öğrenebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar


Şifresiz SSK Hizmet Cetveli Sorgulama

 

Size vereceğimiz bağlantıyı tıklayarak oturduğunuz yerden şifre gerekmeden SSK hizmet cetvelinizi öğrenebilirsiniz. Bağlantıya girebilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasını, nüfus cüzdanı cilt numarasını, nüfusun kayıtlı olduğu ili ve doğum yılınızı sisteme giriniz. Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdikten sonra sorgula butonuna tıklayınız. Yönlendirilmiş olacağınız hizmet sayfasında SSK hizmet cetvelinizi öğrenebilirsiniz.

 

Şifresiz SSK Hizmet Cetveli İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

 

 

E-Devlet Şifresi İle SSK Hizmet Cetveli Sorgulama

 

Vereceğimiz bağlantıya girebilmeniz için E-Devlet şifresine ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasına ihtiyaç vardır. E-Devlet şifresine sahip değilseniz şehrinizdeki size en yakın herhangi bir PTT şubesinden şifrenizi temin edebilirsiniz. Şifreniz cep telefonunuza veya e-posta adresinize gönderilecektir. T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi sisteme eksiksizce girdikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan ekranda işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

E-Devlet Şifresi İle SSK Hizmet Cetveli İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Merhaba,

   Hizmet cetveli Diyanet işleri hizmetiniz var ise çıkar. SSK veya Bağkurlu iseniz Hizmet dökümü adımından ilerlemelisiniz.

 1. T.C Kimlik no
  Cilt no
  Dogum yılı
  Şehir

  vererek şifresiz Hizmet dökümü sorgulaya biliyorduk.
  şimdi ise yapamıyoruz

  nasıl bir yol izleyebiliriz

  bilgi verirmisiniz

  saygılarımla

  1. Şuanda SGK sisteminde bir çalışma söz konusu. Bu çalışma bitene kadar sadece e devlet üzerinden hizmet bilgiilerinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı