• SSK HİZMET CETVELİ

  SSK HİZMET CETVELİ

  Sosyal sigortalar Kurumu’ nun İnternet üzerinden vermiş olduğu hizmet birçok vatandaşımızın yüzünü güldürdü. SSK‘ nın bu hizmeti sayesinde sıra derdi olmadan çok hızlı ve kolay bir şekilde işlemler gerçekleşebilmektedir. Bu sistem özellikle yaşlı, hamile, özürlü, sağlık problemi yaşayan vatandaşlarımız için çok yararlı olmuştur. SSK’ nın vermiş olduğu bu hizmetlerin arasında SSK hizmet cetveli de bulunmaktadır. SSK hizmet cetveli sayesinde vatandaşlar iş yerinin sigorta için ödediği primi, sigortasının kaç gün yattığını, işe giriş çıkış tarihlerini ve toplam çalışma gün sayılarını öğrenebilirler.


   

  SSK Hizmet Cetveli Sorgulama

   

  Şifresiz ve E-Devlet şifresi ile 2 farklı şekilde SSK hizmet cetvelinizi öğrenebilirsiniz.

   

  Sponsorlu Bağlantılar


  Şifresiz SSK Hizmet Cetveli Sorgulama

   

  Size vereceğimiz bağlantıyı tıklayarak oturduğunuz yerden şifre gerekmeden SSK hizmet cetvelinizi öğrenebilirsiniz. Bağlantıya girebilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasını, nüfus cüzdanı cilt numarasını, nüfusun kayıtlı olduğu ili ve doğum yılınızı sisteme giriniz. Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdikten sonra sorgula butonuna tıklayınız. Yönlendirilmiş olacağınız hizmet sayfasında SSK hizmet cetvelinizi öğrenebilirsiniz.

   

  Şifresiz SSK Hizmet Cetveli İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

   

   

  E-Devlet Şifresi İle SSK Hizmet Cetveli Sorgulama

   

  Vereceğimiz bağlantıya girebilmeniz için E-Devlet şifresine ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasına ihtiyaç vardır. E-Devlet şifresine sahip değilseniz şehrinizdeki size en yakın herhangi bir PTT şubesinden şifrenizi temin edebilirsiniz. Şifreniz cep telefonunuza veya e-posta adresinize gönderilecektir. T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi sisteme eksiksizce girdikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan ekranda işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

  E-Devlet Şifresi İle SSK Hizmet Cetveli İçin Lütfen TIKLAYINIZ.  tıkla sorunu sor

  SSK HİZMET CETVELİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. ümit dedi ki:

   merhabalar hizmet cetveli sorgulamasinda bulunmamstir dyo nasil almam gerekir

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Merhaba,

    Hizmet cetveli Diyanet işleri hizmetiniz var ise çıkar. SSK veya Bağkurlu iseniz Hizmet dökümü adımından ilerlemelisiniz.

  2. Oktay Aygün dedi ki:

   T.C Kimlik no
   Cilt no
   Dogum yılı
   Şehir

   vererek şifresiz Hizmet dökümü sorgulaya biliyorduk.
   şimdi ise yapamıyoruz

   nasıl bir yol izleyebiliriz

   bilgi verirmisiniz

   saygılarımla

   1. SGK Merkezi dedi ki:

    Şuanda SGK sisteminde bir çalışma söz konusu. Bu çalışma bitene kadar sadece e devlet üzerinden hizmet bilgiilerinizi alabilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın