emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Türk Hava Yolları’ndan Sağlık Çalışanlarına %40 İndirimli Bilet

Türk Hava Yolları’ndan Sağlık Çalışanlarına %40 İndirimli Bilet
08.06.2020

Türk Hava Yolları’ndan Sağlık Çalışanlarına % 40 İndirim! Türk Hava Yollarından sağlık çalışanları için yeni bir uygulama geliyor. Sağlık çalışanları Türk Hava Yolları ile % 40 indirimli olarak seyahat ediyor. Türk Hava Yolları sağlık çalışanları için korona virüsü ile oldukça yoğun bir mücadelenin ardından kendileri için özel bir kampanya başlatarak bugünden itibaren yeni bir uygulama başlatmış bulunuyor. THY’nin tüm uçuşlarında ve tüm biletlerde geçerli olan kampanya kapsamında sağlık çalışanları ve beraberinde seyahat edecek üç kişi için indirimli bilet satın alabilecek.

Sağlık hizmetleri çalışanları için düzenlenen özel bir kampanya kapsamında Türk Hava Yolları’nın bu kampanyası ile dünyanın dört bir yanında görevli olan tüm sağlık hizmetleri çalışanları, Türk hava Yolları’nın web sayfası üzerinden ve mobil uygulamasından adlarına düzenleyecekleri biletler ile % 40 indirimli olarak seyahat edebileceklerdir.

Türk Hava Yollarından İndirimli Bilet Nasıl Alınacak?

Türk Hava Yollarından İndirimli Bilet Nasıl Alınacak? Sağlık Çalışanları, Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen kampanya kapsamında, Türk Hava Yolları web sayfası üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden düzenledikleri biletler ile % 40 oranında indirimli uçuş imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca Türk Hava Yolları’nın tüm uçuşlarında ve tüm bilet tiplerinde geçerli olan kampanya ile birlikte sağlık çalışanlarının yanlarında ek olarak üç kişiye kadar indirimli bilet avantajından faydalanabilmektedir.

Düzenlenen indirim kampanyasından faydalanmak isteyen Sağlık Çalışanlarının 18 Temmuz 2020 tarihine kadar Türk Hava Yolları web sitesi üzerinde bulunan kampanya sayfasına kayıt olmaları gerekmektedir. Düzenlenen kampanyaya katılım sağlayan, sağlık çalışanları için 8 Haziran 2020 – 1 Ağustos 2020 tarihleri arasında aldıkları her bilet için % 40 indirim uygulanacaktır. Türk Hava Yolları’nın düzenlediği sağlık çalışanları özel kampanyası ile indirimli bilet alan tüm çalışanlar, aldıkları biletler ile 8 Haziran 2020 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında % 40 indirimli uçma ayrıcalığı yakalayacaklardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.