• SSK GÜNLERİ

  SSK GÜNLERİ

   


  SSK günleri ne zaman emekli olabileceğinizi doğru bir biçimde hesaplamak açısından önem taşımaktır. Sigortanızın ne zaman yattığını, ne kadar süre sigortanızın yattığını doğru bir şekilde bilmeniz önemlidir.

  SSK Günleri Nasıl Sorgulanır?

  Şifresiz sorgulama ve E-Devlet şifreli sorgulama olmak üzere 2 türlü sorgulanmaktadır. Bu sorgulama esnasında karşınıza çıkacak hizmet ekranında birçok işleminizi gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. SSK prim sorgulama, SSK hizmet sorgulama, SSK gün sorgulama gibi sorgulamalarınızı da kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

   

  • Şifresiz SSK Günleri Sorgulama

  Vereceğimiz bağlantıya tıklayarak şifre gerekmeden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Size gereken T.C. kimlik numaranız, Nüfus cüzdanı cilt numaranız, Nüfusun kayıtlı olduğu il ve doğum yılıdır. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde sisteme girdikten sonra sorgula butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan ekranda işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar


   

  Şifresiz SSK Günleri Hesaplama İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

   

  • E-Devlet Şifresi İle SSK Günleri Sorgulama

  Bağlantıya girebilmeniz için şahsa ait Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasına ve E-Devlet şifresine ihtiyaç vardır. E-Devlet şifreniz mevcut değilse size en yakın PTT şubelerine giderek 2 TL ‘lik işlem ücreti karşılığında şifreyi elde edebilirsiniz. Aldığınız E-Devlet şifresi ve T.C. kimlik numaranızı sisteme eksiksiz yazdıktan sonra gönder butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan hizmet sayfasında işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

  E-Devlet Şifresi İle SSK Günleri Hesaplaması İçin Lütfen TIKLAYINIZ.  tıkla sorunu sor

  SSK GÜNLERİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın