emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Migros, Sanal Market İçin 1000 Adet Yeni Personel Alımı Yapacak!

Migros, Sanal Market İçin 1000 Adet Yeni Personel Alımı Yapacak!
23.03.2020

Migros, Sanal Market İçin 1000 Adet personel Alımı Yapacak! Dünya ve ülkemiz genelinde yaşanmakta olan korona virüs salgınına karşı tedbirler her geçen gün önemle arttırılmaya devam ediyor. Korona virüsüne karşı dışarı çıkmaların kısıtlama getirilmesinden dolayı, vatandaşlarımız online olarak siparişlere ağırlık vermeye başlamış bulunmaktadır. Korona virüsüne karşı tedbirlerini arttıran bir firma olarak Migros, online siparişlerin yoğunluğuna karşı almış olduğu karar doğrultusunda 2 hafta içerisinde en az 1.000 Adet personel alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır.

Migros Sanal Market üzerinde oluşan yoğunluk için alınacak personel sayısını 1000 olarak açıklamış bulunmaktadır. Ülkemiz genelinde korona virüsüne karşı alınan en önemli tedbirlerden bir tanesi ise bu gün itibari ile başlamış bulunmaktadır. Türkiye olarak ülke genelinde bulunan 65 yaş ve üstü, ayrıca kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza evden çıkma yasağı getirilmiş bulunmaktadır. Bu kapsamda Migros almış olduğu karar doğrultusunda 60 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız için vermiş olduğu ürün siparişlerini ücretsiz olarak evlere teslim edeceğini açıklamış bulunmaktadır.

Migros İnsan Kaynakları’ndan Konu İle İlgili Olarak Açıklama Geldi!

Migros İnsan Kaynakları’ndan Konu İle İlgili Olarak Açıklama Geldi! Migros, Sanal Market adına yapılacak olan 1.000 adet personel alımını duyurmuş bulunmaktadır. Migros, Sanal Market adına işe alınacak olan personeller, Migros Sanal Market’ten eve teslimat için verilmiş olan siparişleri, reyon ve depodan toparlanması ve hazırlanması sürecinden sorumlu olarak görev yapacaklardır. Konu ile ilgili olarak Migros İnsan Kaynakları departmanından gerçekleştirilen konuşma şu şekilde gerçekleşmiş bulunmaktadır.

Dünya ve Türkiye olarak içinde bulunduğumuz zor günlerde, bir gıda perakendecisi çalışanları olarak biz yalnızca müşterilerimizin günlük ihtiyaç malzemelerini temin etmenin yanında, müşterilerimizin hayatlarına dokunarak, ülkemize iyi geldiğimizi biliyoruz. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği bizim için son derece önem taşımaktadır. Bu kapsamda Sağlık Bakanlığı tarafından öngörülen kılavuz ve yönlendirme süreçlerini oldukça yakından takip etmekteyiz. Yalnızca takip etmenin dışında koruyucu önlemlere odaklanarak hizmet veriyoruz.

Bu kapsamda üniversitelerin tatil edildiği ve pek çok işletmenin hizmete kapandığı şu zamanlarda, işe ihtiyacı olan vatandaşlarımıza sesleniyoruz. Bu zorlu süreçte bizimle birlikte görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Başvuruda bulunan tüm adaylar için görüşmeler online ortam üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yorumlar

  1. Burcin dedi ki:

    Migros ailesine tesekkur ederiz yogun talepleri karşilamak bu donemde zor çünku 22martta siparis verdim teslimat tarihi 25 marta zor buldum yogunlik fazla ,bekleme suresi uzadi ama hizli ve kaliteli hizmet icin varsiniz sagolun