emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Kurban Bayramı’nda Köprü ve Otoyollar Ücretsiz Olacak!

Kurban Bayramı’nda Köprü ve Otoyollar Ücretsiz Olacak!
28.07.2020

Kurban Bayramı’nda Köprü ve Otoyollar Ücretsiz Olacak! Gelen son dakika haberine göre karar Resmi Gazete’de yayımlanmış bulunmaktadır. Buna göre Kurban Bayramı süresince köprü ve otoyollar ücretsiz olacak. Son dakika haberi doğrultusunda Kurban bayramı nedeniyle, Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı otoyollar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçişler ücretsiz olacak. Alınan karar Resmi Gazete’de yayımlanmış bulunmaktadır.

Kurban Bayramı Süresince Ücretsiz Olacak Köprü ve Otoyollar

Kurban Bayramı Süresince Ücretsiz Olacak Köprü ve Otoyollar, Kurban Bayramı tatili nedeniyle, Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçişler ücretsiz olacak. Buna göre 30 Temmuz 2020 Perşembe günü gece yarısından başlayarak, 4 Ağustos 2020 Salı günü sabah saat: 07.00’ye kadar ücretsiz olacak.

Diğer yandan belediyeler ve bunların kurdukları müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri de 31 Temmuz Cuma günü gece yarısından, 3 Ağustos 2020 Pazartesi gece yarısına kadar ücret alınmayacaktır. Ayrıca ücretsiz olacak diğer bir toplu taşıma hizmeti ise Başkentray ve Marmaray seferlerinden de 31 Temmuz 2020 Cuma günü gece yarısından itibaren, 3 Ağustos 2020 Pazartesi günü gece yarısına kadar ücretsiz olarak hizmet verecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.