Genel

Kurban Bayramı’nda Köprü ve Otoyollar Ücretsiz Olacak!

Kurban Bayramı’nda Köprü ve Otoyollar Ücretsiz Olacak! Gelen son dakika haberine göre karar Resmi Gazete’de yayımlanmış bulunmaktadır. Buna göre Kurban Bayramı süresince köprü ve otoyollar ücretsiz olacak. Son dakika haberi doğrultusunda Kurban bayramı nedeniyle, Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı otoyollar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçişler ücretsiz olacak. Alınan karar Resmi Gazete’de yayımlanmış bulunmaktadır.

Kurban Bayramı Süresince Ücretsiz Olacak Köprü ve Otoyollar

Kurban Bayramı Süresince Ücretsiz Olacak Köprü ve Otoyollar, Kurban Bayramı tatili nedeniyle, Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçişler ücretsiz olacak. Buna göre 30 Temmuz 2020 Perşembe günü gece yarısından başlayarak, 4 Ağustos 2020 Salı günü sabah saat: 07.00’ye kadar ücretsiz olacak.

Diğer yandan belediyeler ve bunların kurdukları müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri de 31 Temmuz Cuma günü gece yarısından, 3 Ağustos 2020 Pazartesi gece yarısına kadar ücret alınmayacaktır. Ayrıca ücretsiz olacak diğer bir toplu taşıma hizmeti ise Başkentray ve Marmaray seferlerinden de 31 Temmuz 2020 Cuma günü gece yarısından itibaren, 3 Ağustos 2020 Pazartesi günü gece yarısına kadar ücretsiz olarak hizmet verecektir.

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu