Genel

İşçilerin 2020 Yılı 3. Taksit Tediye Ödemeleri Bugün Ödeniyor!

Bakan Selçuk Kamu İşçilerine Müjdeli Haber Verdi! Gelen son dakika haberine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kamu işçilerine Kurban Bayramı öncesinde müjdeli haber vermiş bulunuyor. Bakan Selçuk tarafından gelen son dakika haberi kamu işçilerini oldukça sevindirecek, kamuda istihdam edilen işçiler için ödenecek olan ilave tediye ödemelerinin 2020 yılı için 3.taksit ödemesinin bu gün hesaplara yatırılacağını duyurmuş bulunmaktadır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, tarafından yapılan açıklamaya göre, Kamuda istihdam edilen işçiler için ödenecek olan ilave tediyelerin 3’sü bugün yani 27 Temmuz 2020 Pazartesi günü hesaplara gönderileceği belirtilmiş bulunuyor. Ayrıca Bakan Selçuk, tarafından her yıl için 4 eşit taksitler halinde ödenen ilave tediye ödemelerinin 2020 yılı için 4’cü taksit ödemesinin de 14 Aralık 2020 tarihinde yapılacağını belirtmiş bulunmaktadır.

İlave Tediye Ödemeleri Bugün Hesaplara Gönderiliyor!

İlave Tediye Ödemeleri Bugün Hesaplara Gönderiliyor! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre kamuda istihdam edilen işçiler için ödenecek olan ilave tediye ödemelerinin 3’cü taksit ödemesi bu gün itibarı ile hesaplara gönderilecektir. İlave tediye ödemelerinin 4’cü ve son taksit ödemesinin de 14 Aralık 2020 tarihinde yapılacağını belirtmiş bulunmaktadır. Bakan Selçuk, yaptığı açıklamasında şu ifadelere de yer vermiş bulunmaktadır. Bakanlık olarak her zaman olduğu gibi Türkiye’mizin geleceği için değer üreten, kalkınmamızın en büyük destekçisi olan kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, açıklamasında ödemelerin Kurban Bayramı öncesinde yapıldığına dikkat çekmiş bulunuyor. Bakan Selçuk, ayrıca tüm işçilerin Kurban Bayramı’nı tebrik etmiş bulunmaktadır. Kamuda istihdam edilen işçilere verilen ilave tediyelerin 26 günü kanundan kaynaklı, 26 günü de Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın kararı ile olmak üzere toplamda 52 günlük olarak ödenmektedir.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir