E-Devlet

E-DEVLET MAAŞ SORGULAMA

E-Devlet maaş sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Bu sistem birçok sorgulama ve hesaplama işlemi için geçerlidir. Bu işlemleri hızlıca yaparak gereksiz sıralar beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca bu sistemde işlem için herhangi bir ücret de ödemek zorunda değilsiniz. EDevlet maaş sorgulama işlemi işlemi sayesinde emekli maaşınızın ne kadar olacağınızı rahatça öğrenebilirsiniz. Maaş sorgulama işlemleriniz bu sistem sayesinde çok kolay bir hal kazanmıştır. Aşağıdaki başlıkta size E-Devlet maaş sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.


E-Devlet Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır ?

E-Devlet maaş sorgulama için öncelikle bir E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Fakat bir E-Devlet şifreniz olmayabilir. Bu yüzden ilk olarak herhangi bir PTT şubesine giderek başvuruda bulunmalısınız. Bu başvurunun sonrasında  2 TL ödeyerek şifrenizi öğrenebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıda maddeler halinde vermiş olduğumuz bilgileri takip ediniz.

  1. İlk olarak yazının altında size vermiş olduğumuz linklerden birine giriniz.
  2. Sonrasında kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştiriniz.
  3. Açılan sayfada T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz.
  4. Son olarak sisteme giriş butonuna basınız.

E-Devlet maaş sorgulama 4A, 4B, 4C kategorilerinden oluşmaktadır. Aşağıda 3 ayrı link vereceğiz. Size uygun olan linki seçerek EDevlet maaş sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Devlet Maaş Sorgulama 4A İçin TIKLAYINIZ !

E-Devlet Maaş Sorgulama 4B İçin TIKLAYINIZ !

E-Devlet Maaş Sorgulama 4C İçin TIKLAYINIZ !

İlgili Makaleler

17 Yorum

  1. gecen sene 8 gün ssk calistim gecen senede burdan yurtdisi borclanmadilekcemi ssk üzerinden dilekcemi yaptim ama gelen barclanma bagkur üzerinden gelince sok yasadim calistigim 8 gün calismam daha isleme alinmamis teftis kurulune sevketmisler sonra ögrndim sonra hizmet dökümüne eklenecekmis simdi ne yapmam lazim bana 5300 gün bagkurdan yollamislar ne yapmam lazim cevaplarsaniz sevinirim saygilarimla

    1. PTT den müracaat edebilirsiniz. Detaylı bilgi için Alo 170 SGK hattını arayabilirsiniz.

  2. ben 1 aydan fazla oldu çalışıyorum ve 1 maaş aldım ama gösterdiğiniz 3 linkten hepsinde bişey bulamıyor. Nekadar beklemem lazım?

    1. Mehmet Bey durumun bizimle bir ilgisi yok, e-devlet şifresi belli bir süreden sonra geçerliliğini yitiriyor sanırım birçok kişi bu şikayetle geliyor. Yeniden şifre almalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu