emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Doğa Koleji Çalışanlarına Sevindirici Haber Maaşlar Ödeniyor!

Doğa Koleji Çalışanlarına Sevindirici Haber Maaşlar Ödeniyor!
01.02.2020

Doğa Koleji Çalışanlarına Sevindirici Haber Maaşlar Ödeniyor! Doğa koleji çalışanlarının aylar süren sıkıntılı dönemleri sona eriyor. Çalışanlarına aylar boyunca maaş ödemeyerek sıkıntılı süreç yaşatan Doğa Koleji’nden çalışanlarına beklenen haber geldi. Doğa Koleji İTÜ Vakfı’na satılmasının ardından onlarca çalışan personele bekledikleri haber geldi. Doğa Koleji çalışanlarına aylardır biriken maaş ödemelerini önümüzdeki hafta içerisinde ödeyeceğini açıkladı.

Doğa Koleji çalışanları aylarca süren sıkıntılı süreç ile zor dönem yaşamış bulunmaktadır. Kolej çalışanları aylarca maaş alamadıkları için sıkıntılı süreç geçirmiş ve ders bırakma eylemine de gitmiş bulunmaktadırlar. İTÜ Vakfına satılan Doğa Koleji’nden çalışanları için güzel haberler geldi. Doğa Koleji” Değerli öğretmenlerimiz, kıymetli çalışma arkadaşlarımız ve saygıdeğer velilerimiz” adı altında bir açıklama yayınlayarak çalışanlarına ve öğrenci velilerine bilgilendirmede bulunmuş olmaktadır.

Doğa Koleji Çalışanları Maaşlarını Ne Zaman Alacak?

Doğa Koleji Çalışanları Maaşlarını Ne Zaman Alacak? Doğa Koleji’nden yapılan açıklamaya göre, çalışan öğretmenlerinin geçmiş döneme ait alacağı maaş ödemelerinin gelecek hafta içerisinde ödeneceği belirtilmiş olmaktadır. Kolejin çalışanlarına gönderdiği mesajda geçmiş dönem içerisinde maaşlarını alamayan öğretmenlerine, alacaklarını önümüzdeki hafta alabileceklerini açıklamış bulunmaktadır.

Doğa Koleji diğer alacaklılar için de ayrıca, ödemelerin önümüzdeki hafta içerisinde yapılacağı bildirildi. Doğa Koleji çalışanları için bildirdiği mesaj içeriğinde de maaş ödeme günlerinin her ayın 5’i olduğunu belirtmiş bulunmaktadır.

Diğer yandan Doğa Koleji Yönetimi’nin ikinci dönem için mesajı ise, “Biz, Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm çalışanlarımız ile birlikte büyük bir aileyiz. 2019 – 2020 Eğitim ve Öğretim yılının 2. Dönemine her zamankinden daha güçlü bir şekilde hazır bulunmaktayız. Başta öğrencilerimiz olmak üzere hepimiz için başarılar ile dolu bir dönem olmasını temenni ederiz” yönünde olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.