Genel

Bakan Pakdemirli Açıkladı O Ödemeler Bugün Yapılacak!

Bakan Pakdemirli Açıkladı O Ödemeler Bugün Yapılacak! Bakan Pakdemirli yaptığı açıklamasında o ödemelerin bu gün saat 18.00’den sonra yapılacağını belirtmiş bulunuyor. Gelen son dakika haberine göre Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yaptı açıklamasında, yağlı tohumlu bitkiler desteği ve Tarımsal Sulama Elektrik Desteği ödemelerinin bu gün saat 18.00’den sonra üreticilere yapılacağı açıklamış bulunmaktadır. Yapılacak olan toplam ödeme tutarının ise 1 milyar 469 milyon 303 bin TL olduğu belirtilmiş bulunuyor.

Bakan Pakdemirli ayrıca 2020 yılının başından bu yana ödenen toplam destek miktarını da belirterek toplam ödeme tutarının 15,2 Milyar TL tutarına ulaştığını açıklamış bulunuyor. Bakan Pakdemirli açıklamasında 2020 yılı için belirlenen 22 Milyar Tarımsal Destek Bütçesinin % 69,5’lik kısmı ödenmiş bulunduğunu belirtti. Bakan Pakdemirli üreticileri müjdeli haber sunarken, yağlı tohumlu bitkileri desteği ve Tarımsal Sulama Elektrik Desteği ödemeleri toplamının 1 milyar 469 milyon 303 bin TL olarak bu saat 18.00’den itibaren hesaplara gönderileceğini belirtmiş bulunmaktadır.

Bakan Pakdemirli Yapılacak Olan Ödeme Tutarlarını Şu Şekilde Açıklamış Bulunuyor!

Bakan Pakdemirli Yapılacak Olan Ödeme Tutarlarını Şu Şekilde Açıklamış Bulunuyor! Yağlı tohumlu bitkiler desteği kapsamında 50 bin 629 adet üreticimize 1 milyar 434 milyon TL ödemesi gerçekleştireceklerini belirtti. Tarımsal Sulama Elektrik Desteği kapsamında da 35 milyon 303 bin TL tutarını üreticilerimizin hesaplarına göndereceklerini belirtmiş bulunuyor. Bakan Pakdemirli yapılacak olan ödeme tutarlarının 1 milyar 469 milyon 303 bin TL olduğunu ve belirtilen ödemelerin ise T.C. kimlik numaralarının son hanelerine göre üreticilerin hesabına aktarılacağını belirtmiş bulunmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından açıklanan ve gerçekleştirilecek olan ödemelerin T.C. kimlik numaralarına göre ödenmesi aşağıda belirtildiği gibi olacaktır.

  • T.C. Kimlik Numarasının Sonu: 0, 1, 2, 3, 5, 7, 9, 19 Haziran 2020 Saat 18:00’dan sonra
  • T.C. Kimlik Numarasının Sonu: 4, 6, 26 Haziran 2020 Saat 18:00’dan sonra
  • T.C. Kimlik Numarasının Sonu: 8, 03 Temmuz 2020 Saat 18:00’dan sonra

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu