Uncategorized

Öğrencilere Son Dakika Müjdesi Geldi!

Öğrencilere Son Dakika Müjdesi Geldi! Binlerce öğrenciye son dakika müjdesi gelmiş olmaktadır. Yurt ücretlerinin iade edileceği açıklandı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından yüz binlerce öğrenciye müjdeli haber verildi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yurtta kalan öğrencilere yurt ücretlerinin iade edileceğini açıklayarak bildirdi. Bakan Kasapoğlu yaklaşık 380 bin öğrenciye yurt ücretlerinin iade edileceğini belirtti. Ayrıca bir haber daha vererek öğrencilerden de Nisan, Mayıs ve Haziran ayları içinde yurt ücreti alınmayacağını belirtti.

Öğrencilere O Paralar İade Edilecek!

Öğrencilere O Paralar İade Edilecek! Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğu öğrencilere korona virüsü kapsamında iken alınan Mart ayı yurt ücretinin iade edileceğini ve Nisan, Mayıs ve Haziran ayları için de yurt ücreti alınmayacağını bildirdi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptığı açıklamasında Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan yurtlarda bulunan öğrencilerden alınan Mart ayı yurt ücretinin iadesine başlandığını belirtti. Mart ayı yurt ücretini ödemiş olan 380 bin öğrencinin geri ödemeleri toplam olarak ortalama 53 milyon TL tutarında olduğunu belirtti. Belirtilen tutar ödeme yapmış olan öğrencilere iade edilmeye devam ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ayrıca bir açıklama yaparak, öğrencilerden alınması gereken Nisan, Mayıs ve Haziran yurt ücretlerinin de alınmayacağını bildirdi.

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu