ref: refs/heads/v3.0
emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

İstanbul’da Eczanelere Koronavirüsü Ayarı Getirildi!

İstanbul’da Eczanelere Koronavirüsü Ayarı Getirildi!
02.04.2020

İstanbul’da Eczanelere Koronavirüsü Ayarı Getirildi! Korona virüsü nedeni ile bir son dakika düzenlemesi daha gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. İstanbul’da korona virüsü salgını dolayısı ile Eczane’lerin çalışma saatlerine düzenleme getirildi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre İstanbul genelinde bulunan Eczanaler için çalışma saatleri yeniden düzenlenmiş bulunmaktadır. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından yapılan son dakika açıklamasında, Eczane’ler artık sabah 09.00, Akşam 18.00 saatleri arasında çalışacaklar. Ali Yerlikaya tarafından yapılan açıklamaya göre de Eczaneler Pazar günleri çalışmamaya devam edecekler.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Tarafından Yapılan Eczane Açıklaması!

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Tarafından Yapılan Eczane Açıklaması! Dünya genelinde korona virüsü nedeniyle bir salgın engellenmeye ve daha fazla kayıp verilmesinin önüne geçilmesi için çeşitli tedbirler alınmaya ve uygulanmaya devam ediliyor. Son olarak İstanbul’dan gelen bir korona virüsü önlem çalışması duyurulmuş bulunmaktadır. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından yapılan açıklama şöyle olmaktadır.

Covid-19 pandemisi izolasyon önlemleri kapsamında, Eczacılarımızdan gelen talepler doğrultusunda, İstanbul ilimizde faaliyet gösteren serbest Eczanelerin çalışma saatleri Pazar günleri hariç olarak saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında olarak belirlenmiş olmaktadır.

İstanbul genelinde bulunan Eczanelerin çalışma saatleri yeniden düzenlenmiş bulunmaktadır. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından resmi Twitter hesabı üzerinden duyurulmuş olmaktadır. Buna göre İstanbul genelindeki eczanelerin çalışma saatleri 09.00 – 18.00 arasında olarak düzenlenmiş bulunmaktadır. Belirtilen çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günleri çalışmamaya devam edecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.