emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Koronavirüsü Kapsamında Ücretli Öğretmenlere Son Dakika Açıklaması!

Koronavirüsü Kapsamında Ücretli Öğretmenlere Son Dakika Açıklaması!
01.04.2020

Koronavirüsü Kapsamında Ücretli Öğretmenlere Son Dakika Açıklaması! Gelen son dakika gelişmelerine göre Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ücretli öğretmenler için müjdeli haber vermiş bulunmaktadır. Korona virüsü kapsamında derse gidemeyen ücretli öğretmen ve usta öğreticiler için ek ders ödeme işlemlerinin devam edeceği haberini duyurmuştur. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak korona virüsü salgını ile mücadele kapsamında ücretli öğretmenlerin ek ders ödemelerinin devam edeceğini açıklamış bulunmaktadır.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında korona virüsü salgını nedeni ile derse giremeyen ücretli öğretmenlerimizin ek ders ödemelerinin kesilmeyeceği ve ödenmeye devam edeceğini duyurmuş bulunmaktadır. Konu ile ilgili Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında Covıd-19 salgınından etkilenmekte olan meslekler sıralamasında, meslek gruplarının taleplerini yerine getiremeye devam edeceklerini bildirdi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Sosyal Medya Paylaşımı!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Sosyal Medya Paylaşımı! Bakan Albayrak’ın konu ile ilgili Twitter hesabından gerçekleştirdiği paylaşımı şu şekilde olmaktadır. Ekonomik İstikrar Kalkanı çerçevesinde, Covod-19 salgınından etkilenen meslek grupları için taleplerini yerine getirmeye devam ettiklerini belirtti. Bu kapsamda ücretli öğretmenler ve usta öğreticilerimizin ek ders ücretlerinin kesilmeyeceği ve bu süreç kapsamında ödenmeye devam edileceği açıklanmış bulunmaktadır.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Twitter hesabı üzerinden konu ile ilgili paylaşımı şöyle olmaktadır. Ekonomik İstikrar Kalkanı ile Covid-19 salgınında etkilenen meslek gruplarımızın taleplerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Ücretli öğretmenlerimiz ve usta öğreticilerimizin ek ders ücret ödemeleri bu süreç zarfında ödenmeye devam edecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.