emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

AVEA Fatura Görüntüleme

AVEA Fatura Görüntüleme

2004 yılında kurulmuş olan Avea iletişim hizmetleri dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen GSM operatörleri arasındadır. Avea iletişim hizmetlerinin aboneliğinin milyonlara ulaşmasının muhtemel nedeni kullanıcılarına ve bu operatörü kullanmayı düşünenlere diğer GSM operatörlerine kıyasla daha uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sağlamasıdır. Faturalı Avea hat kullananlar, fatura borçlarını Avea bayiilerinden kimlik no veya abonelik numarası ile yapabilecekleri gibi İnternet, telefon ve sms olmak üzere 3 ayrı yöntemle fatura ödeme sorgulaması yapılabilir,dilerlerse borçlarını güvenli ve rahat bir şekilde ödeyebilir. Bilinmelidir ki Avea müşteri güvenliği konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Biz de bu yazımızda Avea fatura görüntüleme hakkında bilgi vereceğiz.

Avea hattı almak için öncelikle size en yakın Avea bayiisine gitmelisiniz. Yanınıza alacağınız gerekli belgelerle birlikte gittiğiniz Avea bayisinde size verilen abonelik sözleşmesini doldurup teslim ederek faturalı hat sahibi olabilirsiniz.

Avea Fatura Ödeme Yöntemleri

İnternetten Online Fatura Ödeme

AVEA fatura görüntülemeden önce fatura ödeme şekillerine bakalım. İnternetten kesintisiz fatura ödeme işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız, Avea’nın resmi web sayfasına girip işleminizi başlatmanız için ilk adımı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden fatura borcunuzu yatırmak için online işlemler sekmesine tıklayarak işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz.

Avea fatura görüntüleme işlemlerini yazımızdan öğrenebilirsiniz. İnternetten fatura yatırma işlemlerinde üçüncü olarak izlemeniz gereken yol, online işlemlerden sonra karşınıza çıkacak olan giriş bölümünden SMS ile ya da cep telefonunuza ve ya hattınıza kayıtlı mobil imza ile girişinizi yapmaktır.

Online işlemlerinizi yapabilmek için telefon numarası kısmına telefon numaranızı başında sıfır olamayacak şekilde 10 haneli olarak yazınız. Size ait Avea şifrenizi de girdikten sonra Giriş butonuna basarak bireysel sayfanızı kullanabilir, fatura ödemelerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler sayfasına girmek için şifrenizi yoksa ya da var olan şifrenizi unuttuysanız, telefonunuzdan *952# numarasını tuşlayarak yeni şifre edinebilir ve işlemlerinizi gönül rahatlığıyla devam ettirebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra önünüze çıkan sayfanın sol üst köşesinde yazılı olan ‘Fatura Bilgileri’ne tıklayarak tüm fatura detaylarını inceleyebilir, fatura ödeme işlemlerinizi sürdürebilirsiniz ve aynı zamanda Avea fatura görüntüleme işlemlerinizi de buradan yapabilirsiniz..

Fatura Bilgileri’ne tıkladıktan sonra karşınıza üç ayrı bölme çıkacaktır.: Fatura bilgileri, kredi kartı ile fatura ödeme ve kullanım hareketleri. Fatura bilgileri kısmından fatura detaylarını öğrenebilirsiniz ve Avea fatura görüntüleme yapabilirsiniz. Fatura öde yazan butona tıklayarak internetten borcunuzu kolayca ödeyebilirsiniz. Eğer İnternet bankacılığı ile fatura ödeme işleminizi yapmak istemiyorsanız Avea size diğer imkanları da sunuyor.

Avea İletişim Merkezlerinden Fatura Ödeme

AVEA fatura görüntüleme ve ödeme işlemlerinizi iletişim merkezleri aracılığı ile de yapabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Avea iletişim bayisine giderek faturanızı nakit veya kredi kartınızla da ödeyebilirsiniz. Üstelik kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek faturanızın her ay siz zahmet etmeden kendiliğinden ödenmesini sağlayabilir, zaman kaybı da yaşamazsınız.

SMS ile Fatura Borcu Sorgulama İşlemi ve AVEA Fatura Görüntüleme

Avea iletişim hizmetlerinin fatura işlemi için sağladığı imkanlardan biri olan SMS ile fatura sorgulama işlemi ile fatura detaylarınızın cep telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz ve Avea fatura görüntülemesi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem ”GUNCEL”yazıp 5555’e göndermektir. Göndereceğiniz bu mesaj ücretsizdir. Ayrıca cep telefonunuza *100# yazıp ararsanız yine Avea fatura sorgulama işlemini ve Avea fatura görüntüleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İkinci yöntemde farklı olarak son 6 saat içerisinde konuşma ve SMS kullanımınızın faturalanmamış bilgilerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu hizmetten sadece faturalı hatlar yararlanabilir ve hizmet bedeli ücretli olup, bu ücret 0,99 TL’dir.

Avea Destek Hattı

Avea fatura görüntüleme hakkında bilgi almak için Destek Hattını da arayabilirsiniz. Avea müşteri hizmetlerini arayarak hattınız ile ilgili sormak istediklerinizi sorup destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası: 810 90 444 1

444 1 500 Sesli Yanıt Sistemi üzerinden hattınızda geçmiş aylara ait detayları rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Fatura ödeme noktaları Avea ve Türk Telekom ofis ve mağazalarından yapılabilir.

Faturalı Kalan Kullanım Bilgileri Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Faturalı kullanım haklarınızı öğrenmek için yapmanız gereken,*124# tuşlamak. Bu sayede ücretsiz olarak kalan kullanım bilgilerinize tek bir işlem yaparak ulaşabilirsiniz.

Faturalı hat alabilmeniz için istenilen gerekli belgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.