emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

MHRS Burdur Devlet Hastanesi Randevu Alma

MHRS Burdur Devlet Hastanesi Randevu Alma

MHRS üzerinden Burdur Devlet Hastanesi randevusu almak için, MHRS sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız girişte öncelikle şifre almanız gerekmektedir. şifre ekranına ulaşmak için ekranın sağ alt köşesinde bulunan ‘kaydol’ butonuna tıklamanız gerekmektedir. Tıkladığınızda karşınıza kimlik bilgilerinizi beyan etmenizi gerektiren bir tablo çıkacaktır. T

ablo üzerinde bulunan aile sıra no, T.C. kimlik no, doğum yeri, doğum tarihi gibi bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Doldurduktan sonra karşınızda şifre belirleme ekranını bulacaksınız. Buradan kendinize uygun bir şifre belirleyerek Burdur Devlet Hastanesi randevu alma işlemine başlayabilirsiniz.

Burdur Devlet Hastanesinden Randevu Almak İçin Şehir Seçmek

Burdur’u seçerek Burdur Devlet Hastanesi’nden randevu almak için ekranda bulunan Türkiye haritasının üzerine tıklamalısınız. Harita üzerindeki şehirler, seçilebilir özelliğe sahiptir. Haritadan Burdur’u bulup üzerine tıkladığınızda karşınızdaki ekranda Burdur’da bulunan tüm hastanelerin listesi görünür. Ekranda bulunan hastaneler, alfabetik sıraya göre dizilmiştir. Hastaneler içerisinden Burdur Devlet Hastanesi’ni bulmanız gerekmektedir. hastanenin üzerine tıklayarak sağda açılan tablo üzerinden Randevu Al seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

Burdur Devlet Hastanesinden Doktor Seçimi Yapmak

Burdur Devlet Hastanesi’nden doktor seçmek için kişilerin öncelikle ekranda bulunan Randevu Al  yazısına tıkladıktan sonra giriş işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Giriş işlemleri, kişilerin uygun hastane ve bölümü seçmesinin ardından yapılmaktadır.

Bu kapsamda kişilerin, giriş işlemlerinin ardından tekrar hastane seçimi yapmaları gerekecektir.

Burdur Devlet Hastanesi Online Randevu Al

Giriş ekranı, T.C. kimlik numarası ve şifrenin sorulduğu bir bölümdür. Şifre alma işlemini gerçekleştirdiyseniz, sadece T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle giriş işleminizi yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra, tekrar hastane ve bölüm seçmeniz gerekecektir. Seçimin ardından yapmanız gereken, alt kısımdan semt, poliklinik ve bölüm seçimi yapmak olmalıdır.

Burdur Devlet Hastanesi randevu alma işlemi sırasında belirtilen bölümler, devlet hastanesinde bunan tüm bölümlerin sıralanmış biçimidir. Bu bölümler arasından size uygun olanı seçtikten sonra yapılması gereken, açılan ikinci tablodan doktor seçimi yapmak olmalıdır. Doktor seçimi sırasında doktorların cinsiyetleri, yanlarında bulunan temsili resimlerden görülebilmektedir. Bu konuda hassasiyeti bulunan hastalar için yapılmış bu hizmet haricinde her bir doktorun isminin üzerine tıklayarak boş saatlerini görebilme avantajı da bulunmaktadır.

Burdur Devlet Hastanesi’nden Randevu Alma Sırasında Boş Saat Bulmak

Burdur Devlet Hastanesi’nden boş muayene saati bulmak için doktor isimlerinin üzerine tıkladıktan sonra açılacak ekranda bulunan saatleri işaretlemek gerekmektedir. Bu kapsamda yapmanız gereken, tarihi işaretledikten sonra boş saatleri belirten yeşil renklerin üzerine tıklanmaktadır. Boş saatler, yeşil ile renklendirilmiştir. Her tarih değiştirdiğinizde saatler de değişecektir.

Belirtilen tarih değişikliklerini saat tablosunun üzerinde yer alan takvimden işaretleyebilirsiniz. Yapacağınız işaretlemelerde müsait muayene günü direkt olarak görülecektir. Bu işaretlemenin ardından da doktor değişikliğine gidebilmek mümkündür. Her doktor değişiminde yeni bir müsait saat tablosu oluşturulur.

Burdur Devlet Hastanesi’nden Randevuyu SMS Almak

Burdur Devlet Hastanesi randevusunu SMS ile almak için sistemde kayıtlı telefon numaranızın güncel olması gerekmektedir. Bu kapsamda yapacağınız işlemler, onayla butonuna basar basmaz kayıtlı cep telefonu ve e- mail adresinize ulaştırılacaktır.

Hastane, poliklinik, doktor ve seans seçiminin ardından ekrana tüm randevu bilgilerinizi özetleyecek nitelikte bir form çıkacaktır. Bu formda kişiler, aldıkları randevuya dair saat ve gün bilgisini görebilmektedir. Formun en alt kısmında ‘Onaylıyorum’ butonu bulunmaktadır. Yeşil renkli bu butona tıkladığınızda yaptığınız işlemler onaylanacak ve randevunuz resmiyete geçecektir. Ardından ekranda cep telefonunuza ve e- mail adresinize mesaj gitmesine dair bir soru göreceksiniz. soruya Evet yanıtını vermeniz halinde Burdur Devlet Hastanesi randevu alma işlemi bilgileriniz belirtilen iletişim adreslerinize gönderilecektir.

MHRS Erzincan Mengücek Gazi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

MHRS Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

MHRS Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.