MHRS Ankara

MHRS Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

MHRS üzerinden Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden randevu almak için öncelikle sisteme kaydınız olmalıdır. Sistem üzerinden yapacağınız kayıt işlemi için kimlik bilgilerinizi girerek şifre almanız gerekmektedir. Sadece sistem girişinde kullanacağınız şifre ile Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden randevu alabilirsiniz.


Şehir Seçimi İle Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Randevu Almak

Yapacağınız şehir seçiminin ardından Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden randevu almak için, öncelikle ekranda yer alan Türkiye haritasının üzerine tıklamalısınız. Haritanın üzerinde Ankara’ya tıkladığınızda hastanelerin olduğu listeyi göreceksiniz. liste üzerinden belirtilen hastaneyi tıklamanız gerekmektedir. Ardından şifre ekranı açılacaktır. Bu ekranı gördüğünüzde daha önce kaydolarak belirlediğiniz şifreyi ve T.C. kimlik numarasını girmeniz gerekmektedir. Girişin ardından yapmanız gereken, açılan ekranda tekrar şehir ve hastane seçmek olmalıdır. Yapacağınız işaretlemeler doğrultusunda alt kısımdaki seçenekler değişecektir. Ekrandaki tabloda alt alta hastane adı, ilçe, poliklinik, semt gibi seçenekler yer alacaktır. Burada semt ve poliklinik kısmını boş bırakarak hastaneden direkt olarak randevu alabilirsiniz.

Tablolar üzerinde bulunan seçeneklerden hastane yazısının bulunduğu bölümde, tabloya daha önce kaydedilmiş olan hastaneler arasından belirtilen hastaneyi seçin. Sonrasında hastanenizi seçtikten sonra alt kısımda bulunan bölümler arasından poliklinik ya da semte dair bir tercihiniz varsa işaretlemeniz gerekmektedir. sonrasında sayfanın yan kısmında bulunan kırmızı şekilde yazılmış ‘Randevu Al’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Randevu Alırken Bölüm Seçme

Onkoloji hastanesinden randevu alırken alan seçimi, size tablonun bulunduğu bölümde sorulacaktır. Ancak bu bölümde eğer alan seçimi yapmadan randevu almaya çalışırsanız, bir sonraki bölümde doktor seçimi yaparken, doktorların her birinin yanında yazacak alanları görmenize neden olacaktır.

Bu şekilde yapacağınız randevu alma işleminde, doktorların tamamını liste üzerinden görebilirsiniz. Her bir doktorun yanında doktorun alanını da görebilirsiniz. Aynı zamanda doktorların cinsiyetleri de, isimlerin kenarlarında bulunan resimlerde görülebilmektedir. Bu şekilde yapacağınız işaretleme sonrasında yan tabloda işaretlediğiniz doktora ait boş saatlerin kaydını görebilirsiniz. Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden randevu almak için belirtilen boş saatlerden birini seçmelisiniz.

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Randevu Alırken Muayene Saati Seçme

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden randevu alımı sırasında muayene saati seçme işlemi sırasında yapmanız gereken, randevu almak istediğiniz doktorun üzerine tıkladıktan sonra sağ kısımda bulunan muayene tablosundan muayene zamanı seçmek olmalıdır. Muayene saatlerinin boş olması durumunda, saatler yeşil renk ile işaretlenmiş olacaktır. mavi renkli bölümler daha önce randevu alınmış kısımlardır. Randevu almak için, almak istediğiniz saatin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. ertesi güne kalma ya da tetkiklerin uzamasının önüne geçmek için sabah saatlerinde randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Randevu Bilgisi Almak

Alınan randevunun bilgisini e- mail ya da SMS ile almak için, sistem üzerine kayıtlı bir e- mail ya da telefon numarasına sahip olmak gerekmektedir. Bu kapsamda saat seçiminin ardından yapmanız gereken, ekranın tamamını kaplayacak şekilde size ulaştırılmış randevu bilgileri formunu onaylamak olmalıdır. Ekranda göreceğiniz; randevu günü, saati, randevu alınan doktor, randevu yeri gibi temel bilgileri onayla butonu ile onayladıktan sonra ekranda ‘ Bilgiler size iletişim adreslerinizden ulaştırılsın mı?’ yazısını göreceksiniz. bu yazıyı da onaylarsanız Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden randevu alışınıza dair bilgiler, sistemde yazılı e- mail ve cep telefonunuza ulaştırılır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı