MHRS Erzincan

MHRS Erzincan Mengücek Gazi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Erzurum Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi için MHRS üzerinden randevu almak, kişilerin MHRS sistemine kayıt yaptırmalarını gerektirir. Bu kapsamda sisteme ilk girişinizde ekranın alt kısmında bulunan Kayıt Ol butonuna tıklamanız gerekmektedir. bu butona tıkladığınızda ekranda bir form görürsünüz. Formda, sistemin sizi kaydetmesi için ihtiyaç duyduğu bilgiler yer almaktadır. Kimlik belgeniz üzerinde bulunan detaylı bilgilerden oluşan form, bu bilgileri girmenizin ardından sisteme izi kaydeder.


Böylelikle tekrar randevu almak için internet adresini kullanabilirsiniz. alacağınız randevuların iptal ve hatırlatma işlemleri de bu internet adresi üzerinden yapılmaktadır. Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu işlemlerinde kişilerin şifrelerini unutmaları halinde yeni şifre almaları gerekmektedir.

Erzincan MGEA Hastanesi Randevu İşleminde Şehir Seçmek

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevusu alırken Erzincan’ı seçmek için öncelikle sisteme giriş yapmalısınız. Yapacağınız giriş için kayıt sırasında size sorulan şifre istemine cevap vermeniz gerekmektedir. şifre alımından sonra yapmanız gereken, sayfayı yenileyerek tekrar giriş yapmaktır. Bu sayede sayfada giriş konusunda bir hata meydana gelirse, kısa zamanda düzeltebilirsiniz. Sonrasında ekranda bir Türkiye haritası göreceksiniz.

Bu haritanın yanında da Türkiye’de bulunan tüm şehirleri kapsayan bir liste bulunmaktadır. Dilerseniz haritadan, dilerseniz listeden Denizli’yi seçerek işleminize devam edebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra ekranda çift taraflı bir form göreceksiniz. bu formda öncelikle hastane seçimi yapmanız gerekecektir. Hastane seçimi ile aynı yerde poliklinik ve bölüm seçimleri de yapılmalıdır randevu, bu şekilde oluşturulmaktadır.

MGEA Hastanesi  Randevu İşleminde Doktor Seçmek

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi  randevusunda doktor seçimi, bölüm ve poliklinik seçimlerinden sonra yapılmaktadır. çift taraflı form üzerinde hastane seçimi, bölüm seçimi, doktor seçenekleri aynı hizada yer almaktadır. alt alta gelecek şekilde düzenlenmiş seçenekler arasından istenen seçenekler işaretlenir. Bölüm seçiminde Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu işleminde hangi konuda muayene olmak istiyorsanız, o alanı seçebilirsiniz. Hastanede kulak burun boğazdan nörolojiye, tam teşekkürlü  bir hastanede olması gereken tüm bölümler yer almaktadır. şikayetinize göre bölüm seçimi ve poliklinik  seçimi yapabilirsiniz.

MGEA Hastanesi Randevu İşleminde Saat Belirleme

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevusu saati seçmek için yapmanız gereken, bölüm ve doktor seçimi yapmaktır. Bölüm ve poliklinik seçiminin ardından alt kısımda düzenlediğiniz bilgilere göre en uygun doktorlar listelenmektedir. Uygun doktorlar arasından dilediğinizi seçerek çift taraflı formun sağ kısmında bir tablo açılmasını sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz doktorun, belirlediğiniz tarihte hangi saatlerde muayene için müsait olduğunu bu şekilde görebilirsiniz.

Dilediğiniz saatin üzerine tıklayıp randevu seçimini yapabilirsiniz. sonrasında randevunuza dair bilgilerin özetinin bulunduğu kısa bir bilgilendirme metni ile karşılaşacaksınız. Randevu Al seçeneğine tıklarsanız randevunuz kesinleştirilecektir.

MGEA Hastanesi Randevusundan SMS İle Haberdar Olmak

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevusunu cep telefonundan öğrenmek için en uygun yöntem SMS almaktır. Bunun için MHRS sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızın kullandığınız numara olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede direkt olarak otomatik bilgilendirme alabilirsiniz. otomatik bilgilendirme, MHRS sisteminin özellikleri arasında yer almaktadır. Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevusu sonrası hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan sistem, hem kayıtlı e- posta adresinize hem de cep telefonunuza randevu bilgilerinizi gönderir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı