MHRS Ankara

MHRS Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden MHRS sistemi üzerinden randevu almak için öncelikle sistem girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş için yapmanız gereken, kimlik bilgilerinizle kayıt oluşturmak olmalıdır. Bu çerçevede, ekrana gelecek seçenekler arasından kaydol seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Bu seçeneğe tıkladığınızda ekranda doldurmanız gereken bir form göreceksiniz. Bu form ile kimlik bilgilerinizi girerek kaydolabilir, sonrasında sayfayı yenileyerek tekrar giriş yapabilirisiniz. Yapacağınız ikinci girişte il seçeneklerinden Ankara’yı seçerek, çıkan alternatifler arasından istediğiniz hastaneyi işaretleyebilirsiniz. Bu şekilde Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma işlemini sürdürebilirsiniz.


Antalya Devlet Hastanesi Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İşleminde Şehir Seçmek

Antalya Devlet Hastanesi Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi şehir seçimi ile randevu almak için ana ekrana giriş yapmanız gerekmektedir. kimlik numaranız ve şifreniz ile yapacağınız girişin ardından ekranda Türkiye haritası üzerinde şehirleri göreceksiniz. Antalya şehrini seçerek Antalya’da bulunan hastane alternatiflerini görebilirsiniz. Bu kapsamda istediğiniz hastanenin üzerine tıklamanız yeterlidir. Ardından iki taraflı bir tablo göreceksiniz. Tablo üzerinde hastane seçiminin ardından semt ve poliklinik seçimi yapmanız gerekmektedir. Seçimin ardından bölüm ve alan seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Bunları da seçtikten sonra sistem, seçtiğiniz kriterlere uygun doktor alternatiflerini ekrana getirecektir.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İşleminde Doktor Seçmek

Antalya Devlet Hastanesi Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi sisteminden doktor seçmek semt ve alan seçiminin hemen ardından yapılabilir. Seçeceğiniz doktor, bölüm ve alana uygun olmalıdır. Eğer alan seçimi yapmamışsanız, doktorların tamamını göreceksiniz. Ancak doktor adlarının yanında parantez içerisinde bölümleri yazacaktır. Her doktorun cinsiyeti, isimlerinin yanındaki temsili resimlerle ifade edilmiştir. Bunun yanında doktorların muayene saatlerinin tamamı, isimlerinin üzerine tıklanması durumunda görülebilmektedir. Antalya Devlet Hastanesi Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma sistemi, bu şekilde doktor seçiminin ardından sizi muayene saatlerine yönlendirir.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İşleminde Saat Seçmek

Antalya Devlet Hastanesi Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene saati seçimi sırasında doktor seçimi zaten yapılmış olacaktır. Bu kapsamda her doktorun isminin üzerine tıkladığınızda, ekranın yan kısmındaki tabloda doktorların boş saatlerini görebileceksiniz. Bu kapsamda her hasta için 10 dakikalık muayene süreleri ayrılmıştır. Yeşil renkle belirtilen yerler boş, mavi renkli alanlar ise doludur. Yeşil alanlara tıklayarak istediğiniz muayene saatini seçebilirsiniz. Seçiminizi yapmanızın ardından ekranda onay formu göreceksiniz. Bu form, randevunuzun özeti niteliğinde bilgilerle doldurulmuştur. Bu nedenle form,  bir sorun varsa düzeltmeniz için gönderilmektedir.  Formda yer alan bilgileri kontrol ederek onayla tuşuna bastığınızda randevunuz tamamlanmış olur.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İşlemi Sonucunu SMS Almak

Antalya Devlet Hastanesi Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevusunu SMS ile almak için MHRS sisteminde yer alan cep telefonu numaranızın güncel olması gerekmektedir. Güncel telefon numaranıza gelecek SMS ile randevunuzun kesinleştiğine emin olabilirsiniz. Bu sayede Antalya Devlet Hastanesi Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu işlemini tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerine tanımlı e-posta adresinin varlığı durumunda alınan randevular e- mail aracılığıyla da kişilere ulaştırılmaktadır. Bu sayede randevunuzu unutma ya da işlemi yarıda bırakma ihtimali ortadan kalkar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı