Genel

Benzine İkinci Defa Büyük İndirim Daha Geliyor!

Benzine Yeni Bir İndirim Daha Geliyor! Korona virüs etkenleri Türkiye için benzin ve motorinde olumlu yönde seyrediyor. Gelen son dakika haberinin içeriğine göre benzinde ikinci indirim söz konusu olmaktadır. Benzin fiyatında bu geceden itibaren geçerli olmak koşulu ile 51 kuruş oranında ekstra indirim gerçekleştirilecek. Diğer yandan gelen haber içerisinde motorine yansıyacak herhangi ikinci bir indirim detayları bulunmamaktadır. Brent petrolünde fiyatlar durmadan aşağıya doğru ilerlemeye devam ediyor. Bu da benzin fiyatlarına yansıyarak indirim getiriyor.

Benzinde İndirim Ne Kadar Olacak?

Benzinde İndirim Ne Kadar Olacak? Aylardın devam eden korona virüsü mücadelesinde Brent petrol fiyatları en çok olumsuz yönde etkilenen madde olmaktadır. Suudi Arabistan ve Rusya arasında yaşanan petrol anlaşmazlığı Brent petrol fiyatlarının her geçen gün aşağıya doğru çekmeye devam ediyor. Türkiye genelinde yapılan son dakika haberine göre de benzin fiyatlarında bu gece saat 24’ten itibaren geçerli olmak üzere 51 Kuruş indirin ekstra olarak yapılacak. Motorin de herhangi bir ikinci indirim haberi henüz duyurulmuş değildir. Benzinde yapılacak olan 51 Kuruşluk indirimin ardından benzin fiyatları 3 büyük İlimizde şu şekilde olacaktır.

  • İstanbul Benzin Litresi, 5,41TL
  • Ankara Benzin Litresi, 5,66TL
  • İzmir Benzin Litresi, 5,64TL

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu