Genel

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Tarihi Uzatıldı!

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Tarihi Uzatıldı! Üniversite eğitimini dışarıdan bitirmek için çaba gösteren kişiler için yeni haber AÖF Bahar Dönemi Kayıt tarihleri uzatılmış bulunmaktadır. Anadolu Üniversitesi’nin resmi web sayfasında yer alan bilgiye göre 28 Şubat 2020 Cuma günü sona ermesi planlanan bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerinde uzatmaya gidilmiş bulunulmaktadır. Açıköğretim Fakültesi ile birlikte üniversite eğitimini dışarıdan tamamlaya çalışan adaylara önemli bir haber yayımlanmış bulunmaktadır.

Gelen habere göre Açıköğretim Üniversitesi Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemi 6 Mart 2020 Cuma günü saat 23.59’a kadar uzatılmış bulunulmaktadır. Açıköğretim Üniversitesi Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemi, ders seçim işlemi, (ekle – sil) yöntemi ile aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden Kayıt Otomasyonu üzerinden, Kayıt Yenileme linki üzerinden işlem yapılacaktır.

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır? Açıköğretim Üniversitesi Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemi sırası ile dört adımda gerçekleştirilmektedir.

Ders Seçimi;

Ders seçim işlemi, aof.anadolu.edu.tr adresi üzerindeki Kayıt Otomasyonu bağlantısı üzerinden, Kayıt Yenileme linki üzerinden yapılacaktır.

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Ücreti Ödemesi;

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Ücreti Ödemesi; Açıköğretim Üniversitesi Bahar Dönemi kayıt yenileme ücretinin ödemesi, Ziraat Bankası ATM’lerinden yapılacaktır.

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşleminin Kontrolü;

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşleminin Kontrolü; Öğrenciler aof.anadolu.edu.tr adresinden yaptığı kayıt yenileme işleminin teyit edilmesi gerekmektedir. Aksi bir durum yaşanmaması için teyit işlemi oldukça önem arz etmektedir.

AÖF Bahar Dönemi Ders Kitaplarının Dağıtımı;

AÖF Bahar Dönemi Ders Kitaplarının Dağıtımı; Açıköğretim Üniversitesi bahar dönemi kayıt işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilere, ders kitapları kayıt işleminin ardından AÖF bürolarından verilmektedir.

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu