SSK

SSK MAAŞ SORGULAMA

SSK MAAŞ SORGULAMA

SSK maaş sorgulama işlemini Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarası ve E-Devlet şifresi ile kolay bir biçimde yapabilirsiniz. SSK maaş sorgulama için E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir E-Devlet şifresi için yapmanız gereken ise, şehrinizde bulunan size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL işlem ücreti ödemektir.


SSK MAAŞ SORGULAMA NASIL YAPILIR ?

  • SSK maaş sorgulama işlemini artık kendiniz internet üzerinden çok kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • SSK maaş sorgulama yapmanız için öncelikle tarayıcınızın adres kısmına kısmına giris.türkiye.gov.tr. linkini yapıştırın, sonrada E-Devlet giriş seçeneğini tıklayın. Daha sonra gelen sayfada T.C. kimlik numaranızı ve PTT den almış olduğunuz şifreniz ile sisteme girişinizi yapabilirsiniz.
  • SSK maaş sorgulama 4A SSK grubunda incelenmektedir.
  • Sayfamızdan emekli maaşı hesaplama, SSK maaş hesaplama ve diğer SSK online işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bu sayfada E-Devlet şifreniz ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranız ile giriş yaptıktan sonra prim gün sayınızı, brüt maaşınızı, hangi senelerde ne kadar SSK tutarınızın yatırıldığını ve birçok sorgulama işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SSK MAAŞ SORGULAMANIZI ÖĞRENMEK İÇİN: LÜTFEN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. 2007 nin mayıs ayında emekli maaşımı kestiler önce maluliyet için ssk nın belirlediği kurum tarafından maluliyet uygundur raporu çıktığı halde beni hep yeni belgeler isteyerek oyaladılar 2010 yılında mahkemelik olduk yargıtay danda geldi ve 2015- 29- aralıkta ödenmesi için karar çıktı ve kararın yazılması dan sonra maaşımın bağlanması için başvuru yaptım nereden ve nasıl takip edebilirim

    1. E-Devlet üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Alo 170 SGK hattından da detaylı bilgi alabilirsiniz.

    1. Maaşın bağlanıp bağlanmadığı hakkında bilgi almak için başvuru yaptığınız SGK müdürlüğüne telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı