SGK İletişim Bilgileri

Osmaniye İl Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

Osmaniye ilinde yaşayan vatandaşlar için bu yazımızda Osmaniye SGK il müdürlüğünün iletişim bilgilerine değindik. Arama yoluyla ulaşmak isteyenler için Osmaniye SGK telefon numarası 0 ( 328 ) 813 07 40 şeklindedir. Bununla birlikte farklı numaraları da vardır. Bunlar aşağıda sıralanmıştır:

 • 0 ( 328 ) 813 77 10
 • 0 ( 328 ) 813 77 11
 • 0 ( 328 ) 813 60 25
 • 0 ( 328 ) 813 60 26
 • 0 ( 328 ) 813 22 66
 • 0 ( 328 ) 813 60 19

Yukarıda verilen telefon numaraları Çorum SGK il müdürlüğünün farklı birimlerine aittir. Bu numaralardan herhangi birine ulaşamadığınızda diğerini arayabilir ve ilgili birime yönlendirilebilirsiniz. Konuşmak istediğiniz konuyu yetkiliye bildirdiğinizde o sizi dahili numaraya aktaracaktır. Ayrıca Osmaniye SGK faks numarası da 0 ( 328 ) 813 77 12’dir.

Osmaniye SGK Nerede?

SGK şubesine direkt giderek iletişim kurmak isteyenler için Osmaniye SGK adresi şu şekildedir: Rahime Hatun Mahallesi İskender Türkmen Caddesi NO: 147 Merkez / Osmaniye

Bu adrese gitmek için telefonunuzun konumunu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda otobüsler ve dolmuşlarda Osmaniye SGL İl Müdürlüğünün çok yakınından geçmektedir. Bununla birlikte Osmaniye SGK şubesine göndermek istediğiniz belgeleri bu adrese kargolayabilirsiniz.

Osmaniye SGK E-Posta Adresi Nedir?

Elektronik posta aracılığıyla iletişim kurmak isteyen Osmaniye vatandaşları için SGK Osmaniye İl Müdürlüğü e-mail adresi osmaniyesgim@sgk.gov.tr şeklindedir. Bu adrese sorularınızı yazarak bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda faks göndermeniz gereken belgelerin eklentilerini mail aracılığıyla da Osmaniye SGK’ya iletebilirsiniz.

Osmaniye SGK İl Müdürü Kim?

Osmaniye SGK il müdürlüğü görevini Mücahit Çelik yürütmektedir. İşverenlerin, işçilerin, vatandaşların tüm sosyal hak ve güvenlikleri konusunda çalışmalar yapan SGK Osmaniye il müdürü Mücahit Çelik Osmaniye SGK’da yetkili kişidir.

Osmaniye SGK’nın Hangi İlçelerde Şubesi Var?

Toplam 6 ilçesi bulunan Osmaniye’de merkez dahil olmak üzere 3 tane SGK şubesi vardır. Bunlardan 2 tanesi ilçelerde yer almaktadır. SGK Osmaniye ilçe müdürlüklerine ait iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • Düziçi SGK İlçe Müdürlüğü: 0 ( 328 ) 876 22 48
 • Kadirli SGK İlçe Müdürlüğü: 0 ( 328 ) 717 08 22

Yukarıdaki ilçeler dışındaki diğer 4 ilçede yaşıyorsanız SGK ile ilgili işlemlerinizi Osmaniye merkez SGK şubesinde yani SGK Osmaniye İl Müdürlüğünde halletmenize gerekir. Bununla birlikte Osmaniye SGK ilçe müdürlüklerine ait e – posta adresleri ve faks numaraları aşağıda verilmiştir:

Bu iletişim bilgilerini kullanarak SGK Osmaniye ilçe müdürlükleriyle iletişime geçebilir ve işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

13 Yorum

 1. kocası memur olan kadın kocası öldüğünden maaşını alıyor. babası ssk emeklisi babasının maaşını da alablilrmi.? ancak şu anda babasının maaşını boşanmış kız kardeşi alıyor

  1. Merhaba,

   ALo 170 hattının belirli bir binası yok. ancak telefonla iletişime geçebilirsiniz.

 2. BEN 05.12.994 YILINDA BAKURLU İDİM BORCLANARAK EMEKLI OLMAK İSTİYORUM GEREYİNİ ARZ EDERİM6

 3. Kızım Kıbrıs ta Üniversite de okumaktadır.Olağanüstü hal uygulaması nedeniyle Kıbrıs a giderken SGK. ndan Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilişiği yoktur yazısı alması gerekir mi?

  1. İlgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz, Emin Bey. E-Devletten de kontrol edebilirsiniz.

 4. apartman da kapıcıyım 2 yıldır emekli oldum yine aynı görevi yapıp kapıcı maaşı almay DEVAM EDİYORUM . Durumumu izah edermisiniz emekli olup aynı işe devam etmemde bir sakınca varmı.HEM EMEKİ MAAŞIMI HEMDE SİGORTA ÖDEMEDEN KAPICI MAAŞIMI ALABİLİRMİYİM

 5. mrb yenı bınanız cok guzel yer ıtıbarıyle ılcelere de kolay ulasım saglıyor. hızmetlerınızden de memmunuz .fakat ınsan oglunun fıkratında vardır her zaman herseyın daha da guzelını ısterız .yurtdıs ıslemlerınızde daha hızlı mumkunse hızmet verebılırsenız dahada cok mummun oluruzi. sagılar efm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu