ref: refs/heads/v3.0
emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

İstanbul Çatalca İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Çatalca İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul’un Çatalca ilçesinde istihdam eden vatandaşların her türlü sosyal hak ve güvence konusunda ulaşması gereken yer Çatalca SGK İlçe Müdürlüğü’dür. Arama yoluyla ulaşmak isteyenler için Çatalca SGK telefon numarası 0 212 789 47 09 şeklindedir. Bu numarayı arayan kişiler maruzat bildirdikleri takdirde yetkili kişi tarafından ilgili birimlere yönlendirilir. Belge veya görsel iletmek isteyenler için ise Çatalca SGK faks numarası 0 212 789 26 51’dir.

Çatalca SGK Nerede?

SGK şubesine direkt giderek iletişim kurmak isteyenler için Çatalca SGK adresi şu şekildedir: Kaleiçi Mahallesi Şair Necmettin Halil Onan Bulvarı NO: 2/2 Çatalca. Bu adrese giderek çalışanlar veya işverenler sosyal hak ve güvenceler konusunda bilgi alabilirler. Aynı zamanda Çatalca SGK şubesine postalanmak istenen belgeler de bu adrese gönderilebilir.

Çatalca SGK E – Posta Adresi Nedir?

Elektronik posta aracılığıyla iletişim kurmak isteyen Çatalca vatandaşları için SGK Çatalca İl Müdürlüğü e – mail adresi catalcasgm@sgk.gov.tr şeklindedir. Bu mail adresine her türlü konu hakkında soru sorularak kısa zaman içinde cevap alınabilir. Aynı zamanda görsel olarak gönderilmek istenen belgeler de bu adrese kolay bir şekilde gönderilebilir. Bu sayede faks makinesine ihtiyaç duymadan daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde belge iletimi yapılabilir.

Çatalca SGK İl Müdürü Kim?

Çatalca SGK il müdürlüğü görevi Hüseyin GÜNER tarafından yürütülmektedir. İşverenlerin, işçilerin, vatandaşların tüm sosyal hak ve güvenlikleri konusunda çalışmalar yapan SGK Çatalca il müdürü olan Hüseyin GÜNER ileri düzey konularda vatandaşlara hizmet vermektedir. Hüseyin GÜNER’e ulaşmak için telefon, mail veya faks kullanılabilir. Aynı zamanda direkt Çatalca SGK İlçe Müdürlüğü’ne de gidilebilir.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Nerede?

İstanbul SGK İl Müdürlüğü’nden hizmet almak için şubenin adresi şu şekildedir: Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu. Ayrıca şubeye gitmeden mail üzerinden de SGK İstanbul şubesi ile istanbulsgim@sgk.gov.tr adresi aracılığıyla ulaşılabilir. Bu mail adresi sayesinde belgeler, görsel içerikler, dilekçeler vb. kolayca İstanbul SGK İl Müdürlüğü’ne gönderilebilir.

Telefon ile ulaşmak için ise İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü numarası 0 212 372 10 10’dur ve bu numara ile vatandaşlar pek çok konuda görevlilerden hizmet alabilir. İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne faks aracılığı ile ulaşmak için ise 0 212 243 63 63 numarası kullanılabilir. Bu sayede gerekli belgeler için şubeye gitmeye gerek kalmadan daha kısa yoldan gönderim yapılabilir. Hem daha az yorucudur hem de daha çok zaman kazandırır. SGK işlemi yapmak için kişiler bu yollardan kendilerine en uygun olanı seçerek İstanbul SGK İl Müdürlüğü ile iletişime geçebilirler.

Yorumlar

 1. Reşat günay dedi ki:

  Emeklilik müracatımın vekil avukatım İbrahim doğru tarafından yapıldığını öğrenmiş bulunuyorum.kayıt işlemlerin yapıldımı teyit etmek istedim.arz ederim.

 2. isa dedi ki:

  merhaba ben işitme engellim %43 raporum var vergi indirimden faydalanıyorum ne zaman emekli olabilme sansımiz vardır ssk girisim 03.01.2002de bağlancicim halen calismakdagim 4060 prim var ama 2002de 16 yasinda sskli oldum yasim 32 bilgi veriseniz sevinirim rica ederim

 3. Muhammed dedi ki:

  Merhaba, ben öğrenciyim babamdan kalan ölüm aylığının bir kısmını ben bir kısmını annem bir kısmını da kardeşim alıyor son 2 aydır bana maaş yatmıyor ve e-devlete girip baktığımda da durum kodu d yazıyor bu nedir ve nasıl düzeltilir

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Eğer 25 yaşını geçmedi iseniz öğrenci belgesi ile ikametgahınızın bağlı bulunduğu sgk ya müracaat edin. Maaşınız durdurulmuş.

 4. nurhan dedi ki:

  Rapor param emanete alinmiş catalca muhasebe ye ulasamiyor tlf bakmiyolar

 5. Barıs dedi ki:

  Merhaba barıs ben…2014 de hadımkoy de bir fabrikaya girdim…2018 temmuz basında işten kendi istegimle ayrılcam. Yurtdısı na evlilik yapıcam onun için….şiödi ben Kendi istegimle ayrılmak istedigim de fabrikadan tazminat vs alabilirmiyim. …sigorta giriş im 2000 yılı….4025 gun sigortalıyım. Tesekkur ederim

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   İlk başlangıcınız 2014 ise 5400 gün ve 25 yıl şartını sağlamanız gerekiyor. Bu şartları sağlayamadığınızdan kıdem tazminatı alamazsınız.

 6. Aşkın Çay dedi ki:

  sayın.zuhal hanım
  Ankara yurt dışı masası primlerimin Çatalca s.g.k. transferi gerçekleştirmesi arzeder,
  Yurt dışı borçlanma mı tekrar hesaplaşmasını
  arzederim.Aşkın Çay

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Aşkın Bey,

   Sitemizde siz üyelerimizin kolay ulaşması için kurum iletişim bilgileri bulunmaktadır. Talepleriniz ile ilgili dilekçenizi iadeli taahhütlü posta ile bilgileri bulunan kurum adresine gönderiniz.

 7. Coskun dedi ki:

  Nisan ayından raporum var ancak parası hâla yatmadı. Ne zmaan yatar

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Paranızın yatması gecikmiş. E devlet şifresi alarak e devletten kontrol ediniz. Eksik bir evrak söz konusu olabilir.