MHRS Denizli

MHRS Denizli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Deniz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden MHRS kullanarak randevu almak için öncelikle sisteme T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapmalısınız. MHRS sistemine yapacağınız giriş işlemleri hafızalıdır. Bu nedenle ilk girişinizde sistem kimlik bilgilerinizi soracaktır.


T.C. kimlik numarasından aile sıra numarasına kadar kimlikte bulunan tüm bilgileri, ilgili çerçeveler içerisinde yazmanız gerekecektir. Bu nedenle eğer ilk girişiniz ise yapmanız gereken, kimlik bilgilerinizi yanınızda bulundurmak olmalıdır.

Bilgilerinizi ilk defa giriyorsanız, sistem sizden bir şifre belirlemenizi isteyecektir. Belirleyeceğiniz şifre ile sisteme tekrar giriş yapabilir, tekrar farklı hastane ve bölümlerden randevu alabilirsiniz. Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu işlemlerinde kişilerin şifre ile giriş yapmaları gerekmektedir.

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu İşleminde Şehir Seçmek

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevusunda şehir seçimi için öncelikle sistem girişinizi yapmalısınız. İlk defa giriyorsanız sistemi yenilemeniz, çıkıp tekrar girmeniz gerekebilir. Bu sayede ekran yenileyerek kaydınızın oluşturulup oluşturulmadığını da test edebilirsiniz.

Girişte sizden T.C. kimlik numaranız ve belirlediğiniz şifre istenecektir. İstenen bilgileri girmenizin ardından ekrana bir Türkiye haritası gelecektir.

Ekranda bulunan bu haritadan Denizli’yi seçmeniz ya da haritanın yanında bulunan il listesinden Denizli’yi bulmanız gerekmektedir. bu seçimi yapmanızın ardından hastane seçimi yapmanız gerekecektir. Hastane seçimi için alt kısımda bulunan hastane listesi kullanabilirsiniz.

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu İşleminde Doktor Seçmek

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevusunda doktor seçimi yapmak için öncelikle randevuya ait diğer bilgileri oluşturmanız  gerekmektedir. öncelikle randevu tarihini karşınızdaki ekranın en üst kısmından seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında hastaneye ait bölümlerin olduğu kısma gelmeniz gerekir.

Ancak hastane bir diş hastanesi olduğundan, karşınıza fazla sayıda bölüm seçeneği çıkmayacaktır. Bu seçimin ardından en alt kısımda verdiğiniz tarih için hastanede bulunan müsait doktorların listesi bulunur.

Bu kısımda doktorların isimlerini ve cinsiyetlerini temsili resimlerle görebilirsiniz. Bu aşamada, bir doktor seçerek günlük boş randevu saatlerini ekrandan görüntülemeniz gerekecektir. Böylece Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma işleminizi sürdürebilirsiniz.

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu İşleminde Saat Belirleme

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu saati seçimi için yapmanız gereken, ekranın sağ kısmında bulunan boş saatleri incelemenizdir. Doktor seçiminden sonra, belirlediğiniz doktorun boş saatleri ekranın sağ kısmında karşınıza gelecektir. Yeşil ile belirtilmiş boş saatlerden dilediğinizi seçerek randevu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız seçimin sonrasında ekrana randevu bilgileriniz getirilecektir. Burada doktor adı, hastane adı, poliklinik numarası ve saat görülebilmektedir.

Ekrana gelen randevu bilgileri özetini inceledikten sonra özetin altında yer alan Randevu Al kısmına tıklamanız gerekmektedir. bu şekilde gerekli düzenlemesini yaptığınız randevu alımınızı kesinleştirebilirsiniz.

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevusundan SMS İle Haberdar Olmak

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevusunun cep telefonuna gönderilmesi herhangi bir işleme gerek bulunmamaktadır. Bu işlem, MHRS sistemi tarafından otomatik olarak yapılır. İşlem için sistemde güncel olarak belirlenmiş e- posta adresi ve cep telefonu numarasının bulunması yeterlidir. Bu bilgilerinizin güncel olması halinde Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu bilgilerinizi otomatik olarak alabilirsiniz.

Sistem, randevu bilgilerini göndermeden önce sadece bir bilgi metni yollayarak randevunuz ile ilgili ayrıntıların iletişim adreslerinizle paylaşılacağını haber vermektedir. Bunun haricinde randevunuzu SMS ve e-posta şeklinde almak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adres Bilgileri

Adres: Merkez Devlet Hast Yn: Sırakapılar Mh. Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cd. 3317Sk. No:1/B Merkezefendi/Denizli

Kıbrıs Sehitler: İstiklal Mh. 1196 Sk. Kıbrıs Şehitler Cd. No:2 Kat:3 Pamukkale/Denizli

Çardak Semt: Adnan Menderes Bulvarı Çardak/Denizli

Serinhisar Semt: Şehit Muzaffer Korkut Cad. Serinhisar/Denizli

Telefon: 0258 211 79 16

Halk Dilindeki Adı: Denizli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

İlgili Makaleler

5 Yorum

    1. Merhaba,

      Eğer Devlet hastanelerinde yaptırırsanız ücret ödemezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı