emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Karaman İl Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

Karaman İl Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

Karaman ilinde bulunan SGK İl Müdürlüğü iletişim bilgileri bu yazımızın konusu oluşturuyor. Birden fazla numaraya sahip olan Karaman SGK telefon numaraları aşağıdaki gibidir:

 • 0 ( 338 ) 212 20 82
 • 0 ( 338 ) 212 20 83
 • 0 ( 338 ) 212 20 84
 • 0 ( 338 ) 212 20 36
 • 0 ( 338 ) 212 10 02
 • 0 ( 338 ) 212 20 33
 • 0 ( 338 ) 217 17 89

Yukarıda verilen telefon numaralarının her biri farklı bir birime aittir. SGK Karaman il müdürlüğüne ulaşmak için bu numaralardan herhangi birini arayabilir ve sorularınızın içeriğine göre yetkili tarafından ilgili numaraya yönlendirilirsiniz. Ayrıca yazılı ve görsel belge iletimi yapmak için Karaman SGK faks numarası 0 ( 338 ) 212 20 81’dir. Fakslamanız gereken belgelerinizi bu telefon hattına iletebilirsiniz.

Karaman SGK Nerede?

Karaman’da bulunan SGK şubesinin adresi şu şekildedir: Osmangazi Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı NO: 168 Merkez/Karaman

Bu adrese kolayca ulaşarak SGK Karaman il müdürlüğünden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SGK Karaman il müdürlüğü binasının adresine giderek tüm SGK işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ayrıca Karaman SGK adresine iletmeniz gereken belgeleri postalayabilirsiniz.

Karaman SGK E – Posta Adresi Nedir?

SGK Karaman il müdürlüğü e – mail adresi karamansgim@sgk.gov.tr şeklindedir. Bu e – mail adresine iletilerinizi yazarak gönderebilirsiniz. Bu sayede daha doğrudan ve hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Evinizden çıkmadan SGK Karaman İl Müdürlüğü ile iletişime geçerek sorularınızı sorabilirsiniz. Aynı zamanda faks makineniz yoksa ve bazı belgeler iletmeniz gerekiyorsa bunu e – posta ekleri ile de iletebilirsiniz.

Karaman SGK İl Müdürü Kim?

Karaman SGK il müdürlüğü Sercan Fındık tarafından yürütülmektedir. 2016 yılından beri SGK Karaman il müdürü olarak çalışan Sercan Fındık, Karaman ilinde yalayan işveren ve çalışanlarla ilgili yenilikler ve çalışmalar yapmaktadır. İş yeriniz veya iş durumunuz ile ilgili ulaşmanız gereken yetkili kişi Sercan Fındık’tır.

Karaman SGK’nın Hangi İlçelerde Şubesi Var?

5 ilçe ve 1 merkezden oluşan Karaman ilinde merkez dahil olmak üzere toplam 2 SGK şubesi vardır. SGK Karaman ilçe müdürlükleri ile ilgili iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • Ermenek SGK İlçe Müdürlüğü: 0 ( 338 ) 716 12 47 – 48 – 50

Ermenek ilçesi dışındaki diğer ilçelerde yaşayan Karaman vatandaşları SGK Karaman il müdürlüğü ile muhatap olmalıdır. SGK Ermenek ilçe müdürlüğüne ait diğer iletişim bilgileri ise şu şekildedir:

 • Faks: 0 ( 338 ) 716 12 49
 • Adres: Meydan Mahallesi Sağlık Sokak NO: 4 Ermenek/Karaman
 • E – Posta: ermeneksgm@sgk.gov.tr

Ermenek SGK İlçe müdürlüğü görevi ise Davut Uçar tarafından yürütülmektedir.

Yorumlar

 1. Abdullah Kursun dedi ki:

  Iyi gunler ben Abdullah, subat ayinda emekli oldum ve iki aylik emekliligimi aldim. Yalniz Ramazan bayram ikramiyesi 6 mayista yatacakti, bu gune kadar bankaya yatmadi. Lutfen neden yatmadigini bana bildirirmisiniz? Tesekkur ederim.

  Iyi gunler,

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Kanuna göre, SGK’dan “bayramın içinde bulunduğu ayda” gelir ve aylık almakta olan kişilere ikramiye ödenecek. Bayram mayıs ayında olduğu için mayıs ayı itibarıyla aylık ve gelir almakta olanlar ikramiye alabilecek. Dolayısıyla size de yatacak. Bugün ve yarın da yatabilir.

 2. Özcan dedi ki:

  iyi Günler;

  26.07.2019 Tarihinde Yurt DIsi Sigorta borclanmasi yaptim, hanüz elime bir mektup gelmedi. Postaya verip vermediginizi ögrenmek istiyordum, 3 ay icinde ödeme zorunlulugu vardi. Tesekkürler simdiden,

 3. Gamze dedi ki:

  Evleneli 2 ay oldu eşimin sgksi benim üzerime gözükmüyor neden

 4. ŞÜKRİYE TUBA ÖZER (SAYĞI) dedi ki:

  11148114078 53599619030 TCK. NOLU EŞİMDEN ÖTÜRÜ BEN VE KIZIM ASYA NAZ SAYĞI BAĞKUR’DAN EMEKLİ AYLIĞI ALMAKTAYIZ. RAMAZAN BAYRAMI İKRAMİYESİ OLARAK DENİZBANK’DAN: 330.00-TL. VE BU AY ZAMLI OLARAK ALDIĞIM AYLIK İSE: 360.00-TL. DİR.
  ZATEN ÇOK DÜŞÜK ORANDA BAĞLANAN AYLIĞIMIZIN EKSİK ÖDENMESİNİN SEBEBİNİN TARAFIMA BİLDİRİLMESİNİ ÖNEMLE ARZ EDERİM. SAYGILARIMLA ŞÜKRİYE TUBA ÖZER (SAYĞI)

 5. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben 26 yaşındayım ve okuyorum. Ama tam olarak 26 ya Mart ayında gireceğim. Acaba hastanede tedavi olabilmek için para ödemem gerekiyor mu? Babamın sosyal güvencesinden yararlanabiliyor muyum yani?

 6. Recep şentürk dedi ki:

  Seamun aleykum benim işe giriş tarihim bir hafta erken başlatılmış o bir haftayı iptal ettirebilirmiyim teşekkür ederim.

 7. GÜLCIHAN GEDIKTAS dedi ki:

  BEN GÜLCIHAN GEDIKTAS T;C KIMLIK NO: 32816389246 “=!$ YILINDA BIR MÜRACATIM OLMUS;DU YALNIZ BEN MALÜLEN ERKEN EMEKLI OLDUGUMU BILDIRMEMISDIM BEN ( SENEDIR ERKEN EMEKLILIK MAASI ALIYOR; VE SON IKI SENEDIR %100 MAGDURRIYET RAPORUM VAR EK OLARAK BAKIM AYLIGI ALIYORUM ALMANYADAN VE TÜRKIYE EMEKLIGLIGIM ICIN HANGI KRITERLER GÖZ ÖNUNE ALINIR : ÖDEMEMDE FAKTOR NE OLUR : YENI BORCLANMA YASASINDAN YARARLANA BILIRNIYIM: VERECEGINIZ CEVABA SIMDIDIDEN TESSEKUR EDERIM: HAYIRLI CALISMALAR DILERIM

 8. Arslan KORKMAZ dedi ki:

  İyi günler ben Bağkurluyum
  EK 5 TARIM SİGORTASINA Geçiş yapabilirmiyim

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Yapabilirsiniz. İletişim bilgilerini kullanarak ilgili SGK müdürlüğüne ulaşabilirsiniz.

 9. Pasa Andac dedi ki:

  89 girişli sigortam 97-2012 bagkurum var bagkurdan sonra 4 yıl çalıştım. Emeklilik dilekçesi 16 kasım 2015 te verdim. Herhangi sonuç alamadik. Tarafinizdan bilgilendirilmemizi rica ederim

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz lütfen.

 10. abdulkadir akar dedi ki:

  dul ve yetim aylığı alan ( eşinin ölümünden dolayı ) bir bayan günlük bir veya iki saat yemek dağıtım işi yapması gerekiyor. buna sigorta yapılabilir mi. çalışacağı yer okul olduğu için sigortasız çalışma imkanı yok. yemek şirketi üstlenecek sigorta işlemlerini

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz lütfen.

 11. mehmet çevirgen dedi ki:

  02 091979 dogumluyom20 06 1996yılından buyana 4a yer altında calısmaktayım ne zaman emeklı olabılıyom acaba ogrenebılırmıyım

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   56 yaş ve 5825 prim günü şartlarını sağlamanız gerekir.

 12. enver burak dedi ki:

  merhaba,ben emeklilik için bursa sgk ya evraklarımı verdim bursa sgk da size göndermiş ama henüz bir cevap alamadım,bilgi verirseniz sevinirim,teşekkürler.

  1. Hürcan Karataş dedi ki:

   İşlemler biraz uzayabiliyor. Detaylı bilgi için telefonla iletişime geçebilirsiniz.