SGK İletişim Bilgileri

Kahramanmaraş İl Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

Sosyal hakların korunmasında görevli olan SGK, vatandaşları pek çok açıdan güvence altına alır. Her ilde bulunan SGK, aynı zamanda ilçelerde de bulunur. Tüm vatandaşlara ulaşabilme konusunda kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu yazımızda Kahramanmaraş’ta yaşayan vatandaşlar için SGK iletişim bilgilerine değindik. Kahramanmaraş SGK telefon numarasını arayarak pek çok konuda hizmet alabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Aynı zamanda Kahramanmaraş SGK faks numarasına yazılı veya görsel verilerinizi aktarabilirsiniz. Bu numaraların bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Kahramanmaraş SGK telefon numarası: 0 (344) 232 30 36 – 37
  • Kahramanmaraş SGK faks numarası: 0 (344) 232 30 04

Kahramanmaraş SGK Nerede?

Kahramanmaraş SGK adresi şu şekildedir: Mehmet Akif Mahallesi Lütfi Köker Bulvarı NO: 35 Bu konuma otobüs ile gitmek çok kolaydır. B-34-, H10, H15, H2, H29, H3 ve H8 numaralı otobüsler Kahramanmaraş SGK’nın çok yakın güzergahından geçmektedir.

Aynı zamanda Kahramanmaraş SGK’ya göndermek istediğiniz belgeleri de bu adrese yollayabilirsiniz. Kahramanmaraş’ın İl SGK Müdürlüğü Dulkadiroğlu ilçesinde yer alır. Ana merkez burasıdır.

Kahramanmaraş SGK E-Posta Adresi Nedir?

Kahramanmaraş SGK ile iletişim kurmanın bir diğer yolu da maildir. Dilek, istek, şikayet, soru ve önerileriniz için SGK Kahramanmaraş İl Müdürlüğü e-mail adresine e-posta atabilirsiniz. Kahramanmaraş SGK’nın e-posta adresi, kahramanmarassgim@sgk.gov.tr dir. Daha hızlı ve doğrudan iletişim için e-mail, ideal seçenektir. Evinizden çıkmadan Kahramanmaraş SGK’ya ulaşabilir ve aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Kahramanmaraş SGK İl Müdürü Kim?

En son yapılan atamalar sonucu SGK Kahramanmaraş İl müdürü Murat ÖZASLAN olmuştur. Aynı zamanda SGK Kahramanmaraş ana merkezi Dulkadiroğlu ilçesinde yer aldığı için Dulkadiroğlu Sosyal Güvenlik Merkezi’nin de müdürlüğünü Murat ÖZASLAN yürütmektedir. Her ilçenin Sosyal Güvenlik Merkezi müdürü farklıdır.

Kahramanmaraş SGK’nın Hangi İlçelerde Şubesi Var?

Toplam 11 ilçesi olan Kahramanmaraş’ın 8 ilçesinde SGK’nın şubesi vardır. SGK Kahramanmaraş ilçe müdürlükleri iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir:

  • Afşin Sosyal Güvenlik Merkezi: 0 ( 344 ) 511 31 95
  • Çağlayancerit Sosyal Güvenlik Merkezi: 0 ( 344 ) 351 20 88
  • Dulkadiroğlu Sosyal Güvenlik Merkezi: 0 ( 344 ) 232 30 07
  • Elbistan Sosyal Güvenlik Merkezi: 0 ( 344 ) 415 02 50
  • Göksun Sosyal Güvenlik Merkezi: 0 ( 344 ) 714 15 75 – 76
  • Pazarcık Sosyal Güvenlik Merkezi: 0 ( 344 ) 311 57 82 – 83 – 84
  • Türkoğlu Sosyal Güvenlik Merkezi: 0 ( 344 ) 618 12 12
  • Andırın Rehberlik Sosyal Güvenlik Merkezi: 0 ( 344 ) 561 27 91

Yukarıda verilen telefon numaralarını arayarak Kahramanmaraş ilçe müdürlüklerinden bilgiler alabilir, sorular sorabilir veya önerilerini paylaşabilirsiniz.

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu