SGK İl Merkezleri İletişim Bilgileri

GİRESUN İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Giresun Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Teyyaredüzü Mahallesi Bahtiyar Aydın Caddesi Mollaoğlu Sokak No:2 Giresun


Telefon: 0(454) 215 23 53

Fax: 0(454) 215 23 55

E-mail: giresunsgim@sgk.gov.tr

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Merhaba Ben almanya da yasiyorum mavi kart sahibiyim burada malülen emekliyim yasim 46 Türkiyede sigortam yok ama bagkur dan da bir miktar para ödeyerek malülen emekli olabilecegim söylendi. Bunun icin ne yapmaliyim hangi evraklar lazim ? Bu konuda nereden dogru ve detayli bilgi alabilirim ? Yardimci olabilirmisiniz?

  2. Selam ben 696 khk ile kamuda geçici işciyim ayrıca 20011 yılından bu yana esnafım dolmuş hattım var bugünden itibareen ağustos 15 ekadar işimiz askıya alındı sigortamız yüzde 10 yatıcak . Bugünden itibaren bağkur devreye girermi. Girerse dondursam iki aylık olurmu

  3. Babam 40 yıla yakın bir süre Almanya’ da çalaşıktan sonra 1993 yılında vefat etti.Annem yurt dışı sigortasından yararlanıyor. Küçük bir miktar maaş alıyor. Ancak Türkiye’den de toplu para yatırıp emekliye bağlanabildiini öğrendik.Ne kadar para yatırmamız gerekiyor? Ne zaman maaş bağlanır? Ne kadar maaş alır?

    1. Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

  4. slm iyi calismalar.ben 2 yildir amerikadayim.buraya gelmeden once istege bagli sigorta yaptirdim ve odemeye devam ediyordum,2 ay once bosuna odeme yapmayin yurtdisindan istege bagli sigorta odemesi yapilmiyo demisler esime.ben sigortami devam ettirmek istiyorum .ne yapmaliyim.ilginize simdiden tesekkurler kolay gelsin

    1. Sigorta girişiniz bulunuyorsa yurt dışında çalışarak geçirdiğiniz süreler için yurt dışı borçlanması yapabilirsiniz. Bu sayede yurt dışındali primlerinizi Türkiye de saydırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu