SGK İl Merkezleri İletişim Bilgileri

DİYARBAKIR İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Diyarbakır Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Ali Emiri Caddesi No:34 Yenişehir/DİYARBAKIR

Telefon: 0(412) 224 39 35

Fax: 0(412) 224 39 36

E-mail: diyarbakirsgim@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. 2020 temmuz ayına ait emekli maaşım hesabıma yatırılmadı; defalarca mesaj yazdım herhangi bir sonuç yok. Telefon: 0(412) 224 39 35 aradım defalarca çalmasına rağmen cvp. yok. hotmailden yazdım sadece tc. mi, istediler sonuç yok. E devlet sayfasından maaş gözükmektedir. amma bankaya yatırılmadı bekliyorum.

  2. BKK BORCLULARI DİŞ TEDAVİSİ HAKKINDA
    BEN MARDİN ADSM MERKEZİNDE FATURAMADA CALISIYORUM ARTI VEZNEYE BAKIYORUM BAĞKUR YEŞİLKART SGK PİRİM BORÇLULARI İÇİN İSTİSNAYİ HALDEN FAYDALANIYOR VE BUNLARA HER GELİŞİ İÇİN 6 TL ÖDEME YAPIYOR 10 GÜN İÇERİSİNDE HER GELİŞİ İÇİNMİ ÖDEME YAPACAK YOKSA 1 SEFER Mİ ÖDEME YAPACAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu