EDİRNE İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ | SSK | SGK | Sorgulama | Hizmet Dökümü | Gün Sayısı
 • EDİRNE İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ  Adres: Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Talatpaşa asfaltı yanı Ayşekadın 22100

  Telefon: 0(284) 225 30 12 – 225 30 13 – 225 30 21

  Fax: 0(284) 212 68 86

  E-mail: edirnesgim@sgk.gov.tr  tıkla sorunu sor

  EDİRNE İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. mahmut dedi ki:

   09 / 18 mart arası edirnede raporluydum.şuan adanadayim.rapor paramı ne zaman ve nerden Alaçam.

   1. Hurcan Karatas dedi ki:

    http://www.ssk.biz.tr/e-devlet-sisteme-giris/ sistemden rapor paranızın yatıp yatmadığını kontrol edebilirsiniz.

  2. serpil serpecek dedi ki:

   ben geçtiğimiz yıllarda malüllen emekli olup 2 yıl emekli maaşı aldım.2 yılın sonunda bana bilgi verilmeksizin maaşım kesildi.bundan 2 yıl sonra yüzde60 rapor alamadığımdan dolayı yüzde 45 ile vergi indiriminden emekli oldum.halen emekliyim ama oda2 yıllık.şimdi arada almadığım 2 yılık maaşımın tarafıma ödenmesini istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim.yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

   1. Hürcan Karataş dedi ki:

    Detaylı bilgi için Alo 170 SGK hattını arayabilirsiniz.

  3. Duygu ÖZAYDIN dedi ki:

   Edirne Keşan SGM’yi aradığımda tıbbi malzeme ödemeleri konusunda geçici olarak Edirne Merkezin ilgilendiği söylendi. Ocak ayında ödeme yapılması için evrak teslim ettim ama ödeme hala yapılmadı. E-devlet üzerinden bakmak istediğimde aksaklık nedeni ile bilgi verilemiyor. bu hususta bilgi alabilir miyim?

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz, Duygu Hanım.

  4. Ahmet TOPCU dedi ki:

   13.05.2002 dogumlu oglum Yunus Emre TOPCU 13.MAYIS 2016 tarihinde TEKNOSEM BİLEŞİM SİSTEMLERİ (ERAY ÇANKAYA) Sabuni mah.banka Aralik sok.A.Nazif Taşçı işhanı no 14 -3/4 EDİRNE Merkez adresli D SMART Bayisinde teknik servis elemani çırak olarak işe giriş yapmıştir 120 tl haftalik olarak ücrete mükabil anlasmamiza ragmen 80 tl ücret verilmistir.Ayrica isyerinde çalisan oğlum yunus emre topçunun işe giriş sigorta bildirimi yapilmadigini düşünerek kurumunuz müfettisleri tarafindan ilgili denetimin yapilmasini ve tarafima bilgi verilmesini arz ederim.

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

  5. ahmet dedi ki:

   12812332 varide nolu evrağın cevabı bağkurdan uzun süredir gelmedi.Sisteme cevap aktarılması neden bu kadar uzun sürüyor hala bekliyoruz.Ne zaman sisteme cevap aktarılacak

  6. sinan ozan dedi ki:

   Edirne Uzunköprü kurtbey köyünde bulununan tekstil fabrikası köyden işçileri sigortasız çalıştırıp bu insanların hakkını sömürüyor. Nasıl olsa bu insanlar çalışmaya mecbur başka gelirleri yok diye sigorta sız çalıştırmasının yanı sıra maaşlarını bankaya yatırmadığı için çalışan bu emekçi insanların 3 er aylık maaşları en az tabiki verilmemektedir bu işyeri hiçmi gözetim altında değildir sayın yetkililer neredeler bu emekçiler in hakkını kimler savunacaktır bu iletiyi yetkili makam ve kuruluşlara iletelim arkadaşlar bu emekçilerin hakkı için rn önemlisi de ALLAH rızası için şimdiden teşekkür ederim.

  7. sinan ozan dedi ki:

   Bir önceki yazdığım iletiye ek olarak bu Uzunköprü kurtbey köyünde bulunan tekstil fabrikasına bir kaç sefer görevli arkadaşlar gelmişler fakat fabrika daki yetkililerin haberi olmuştur önceden önlem alarak sigortasız işçileri evlerine gönderip kapasiteyi normal çalışmaya indirip SGK görevlilerini kandırıp göndermişlerdir bu fabrika yetkililerinin bundan nerden haberi oluyor bilinemez tabiki ama bu gidişata çözüm bulunması birinin bu sömürüye dur demesi şarttır teşekkür ederim.

  Sorunuzu Yazın

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.