SGK İl Merkezleri İletişim Bilgileri

HAKKARİ İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Hakkari Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Bulak Mahallesi Bulvar Caddesi No:58 Merkez/HAKKARİ

Telefon: 0(438) 211 37 24- 211 63 16

Fax: 0(438) 211 63 16

E-mail: hakkarisgim@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Özel Güvenlik Görevlisiyim Ekim 2018 başlarında bir iş kazası geçirdim 7 günlük bir rapor aldım mutemetlik düzgün bilgi vermiyor acaba 7 günlük rapor ücretini nasıl nereden ve ne zaman alabilirim.
    İyi çalışmalar dilerim.

    1. Merhaba,

      E devletten veya Alo 170 sgk danışma hattından ödeme takibini yapabilirsiniz. Büyük olasılıkla Aralık ayı 8-14 ü arasında adınıza PTT ye yatacaktır.

  2. ben yadi yıldır vekil hemşireyim doğum yaptım normal maaşımı almadım sgkdanda herhangi bi ücret almadım doğum parasıda alamdım geçen muhtemetliği aradım sgk nın ödemesi gererktiğini söyledi lütfen rica ediyorum bişey söyleyin ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu