MHRS Erzurum

MHRS Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden MHRS randevusu almak için yapılması gerekenler, öncelikle sisteme giriş yapmaktır. Sistem girişinizi T.C. kimlik numarası ve şifre girerek yapabilirsiniz. eğer sistemden ilk defa randevu alacaksanız, sistemde isminiz ve bilgileriniz kayıtlı olmayacaktır.


Öncelikle kaydınızı yaptırmanız gerekmektedir. bunun için de ekranda bulunan Kayıt Ol butonuna tıklamalısınız.

Butona tıklamanız durumunda karşınıza gelecek seçeneklerden T.C. kimlik belgenizde bulunan  bilgilerin tamamını girmelisiniz. Kayıt sırasında cep telefonu numaranızı girmeniz, yaptığınız randevu işleminin size SMS olarak iletilebilmesini sağlar. Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu işleminiz için bilgilerinizi doğru vermeli, yapacağınız işlemlerde haberdar olabilmenizin önünü açmalısınız.

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu İşleminde Şehir Seçmek

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevusunda şehir seçmek için giriş ekranını geçmeniz gerekmektedir. giriş ekranında bulunan formu T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle geçerek ana ekrana ulaşmalısınız. Ana ekranda yapmanız gereken, ekranda bulunan Türkiye haritası üzerinden Erzurum’u seçmek olmalıdır.

Eğer haritada bulamadıysanız, haritanın yan kısmında bulunan il listesinden de seçiminizi yapabilirsiniz. bu işlemin ardından ekrana ikiye ayrılmış bir form gelecektir.

Bu formda yapmanız gereken, boşlukları Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne göre doldurmak olmalıdır. Boşlukları doldururken yapmanız gereken, şehir seçeneklerinin hemen altında bulunan hastane listesine ulaşmaktır. Erzurum’da bulunan hastaneler, liste kapsamında sıralanmıştır. Sizin Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni seçmeniz gerekmektedir.

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu İşleminde Doktor Seçmek

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevusunda doktor seçimi yapmak için öncelikle randevu ile ilgili diğer bilgilerin oluşturulması gerekmektedir. bu bilgiler ışığında müsait doktorlar belirlenecektir. Doktor seçimi öncesinde formun üst kısmından uygun tarih seçilmelidir. Ardından hastane bölümü seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Randevu alacağınız hastane bir ağız ve diş sağlığı merkezi olduğundan bölüm seçenekleri kısıtlı olacaktır. Sonrasında yapmanız gereken, hastaneye bağlı olarak poliklinik seçmek olmalıdır.

Seçtiğiniz özelliklere en uygun ve müsait doktorların listesi, seçiminizi yaptığınız formun hemen alt kısmında verilecektir. Bu doktorlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Doktorlar isimleri ve temsili cinsiyet resimleri ile ekrana gelecektir. Dilediğiniz doktora ait seçiminizi, resimlerin üzerine tıklayarak belirtebilirsiniz.

Bu şekilde ekranın sağ kısmında bir saat tablosu açılmasını sağlarsınız. Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu işleminde doktor seçimlerinizin saat seçimi yapmanız gerekecektir.

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu İşleminde Saat Belirleme

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevusunda saat seçmek için yapmanız gereken, ekranın sağında açılan saat tablosunu dikkate almak olmalıdır. Burada bulunan yeşil renkli saatler, doktorun randevusunun bulunmadığı zaman dilimlerini temsil etmektedir. Bu şekilde yapacağınız seçimlerle randevu saatinizi belirleyebilirsiniz.

Saat seçiminizin yapılmasının ardından ekrana bir bilgi notu gelecektir. Randevunuza ait bilgilerin yer aldığı notun en alt kısmında Randevu Al kısmını görebileceksiniz. Buraya tıklayarak randevu talebinizi kesinleştirebilirsiniz.

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevusundan SMS İle Haberdar Olmak

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevusunu mesaj olarak almak için hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bu hizmet MHRS sisteminde otomatik olarak bulunmaktadır. Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu işleminden sonra ekrana gelen bilgilendirme notunda, kayıtlı iletişim adreslerinize randevu bilgilerinizin iletileceği yazar.

İletişim adreslerinizin güncel olması durumunda randevunuz ile ilgili detayları hem SMS, hem e-posta şeklinde alabilirsiniz. bu sayede randevunuzu unutmanızın önüne geçilmiş olunur.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. iyi akşamlar dişimle alakalı bi rahatsızlığım var ve çektirmwyi düşünüyorum acaba bu hastane ücretli mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı