Devlet Hastaneleri

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Randevu Al

1981 yılından bu yana cüzzamlı hastaların tedavi, teşhis ve takipleri için hizmet vermekte olan hastane Cüzzamla Savaş Derneği ile birlikte ilerlemektedir. Hastanede göz, fizik tedavi ve sosyal hizmetler gibi durumların detaylı incelemesi için hastalar basil laboratuvarına gönderilirler. Cüzzam dışında rahatsızlığı bulunan hastalar Cildiye, Dahiliye ya da Diş alanında da muayene olabilmektedir.

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Poliklinikleri

  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Lepra Deri ve Zührevi Hastanesi Online Randevu Al

Web Sitesi : www.leprahastanesi.gov.tr
Telefon : 0212 – 570 1026
Adres : Zuhurat Baba Mahallesi Tevfik Sağlam Caddesi No : 26/4 Bakırköy / İstanbul

Online Randevu Al

Hastalar Alo 182’den ya da hastanenin telefon numarasından randevu alabilirken hastaneye ait web sitesinden de online randevu alabilmektedir.

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Lebra deri zührevi hastalıkları hastanesinden cildiye bölümünden randevu almak istiyorum yardımı olunusunuz serpil pırmıttan

  2. Merhaba ben Asli colak
    Lepra Hastanesi’ne cildiye bölümünde Vedat çimen beye muayene olmak istiyorum fakat bir türlü randevu alamıyorum yardımcı olabilirmisiniz.
    Tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu