MHRS Ankara

MHRS Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Adres: Bilkent Yolu 3. km Bilkent-Çankaya-Ankara

Endotem Semt Polk: Ceyhun Atıf Kansu Cad. İlhami Soysal Sok. No:4 Balgat

Tedaş Semt Polk: İnönü Bulv. Tedaş Kampüs İçi O Blok

Balgat Çukurambar Semt Polk: Çukurambar Mah.1 425. Cad. No:48 06520

Beşevler Semt Polk: Emniyet Mah. İncitaşı Sok. Meb Kampüsü

Telefon: 0312 291 2525

Halk Dilindeki Adı: Atatürk Hastanesi Araştırma

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi bilgilerini kolaylıkla öğrenmeniz için telefon numarası, adres, harita ve halk dilindeki adını sizlere sunduk. Bu bilgiler hastaneye ait güncel bilgilerdir. Bir de yazının sonunda bir link paylaşımı yaptık. Bu linke tıkladığınız takdirde randevu alma web adresine yönleneceksiniz. Bu adreste sizden T.C. kimlik numaranızın ve parolanızın girilmesi istenecektir. Bu bilgileri doğru bir biçimde girdiğinizden emin olunuz ve giriş butonuna basınız. Bu sayede randevu alabilirsiniz.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. engelli raporu %49 YENİ HASTALIKLARIM MİDEDE FITIK VAR KURSAKTA CAMUR VAR VE BÖBREKYETMEZLİK VAR RAPOR ORANI YUKSELİRMİ ORTABEDİ SOL DİZDE 4 SANTİM BOSLUK VAR VE GÖZLUK KULANIYORUM TIRAFİK KAZASINDAN CIKTIM SAG DİZİMDE PİLATİN VAR VE SOL KALCAMDA PİLATİN VAR RAPOR ORANIM KAC OLUR

    1. Merhaba,

      Tekrar heyete girerek engelli oranınızı yükseltmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu