MHRS Ankara

MHRS Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Adres: Yeni Batı Mahallesi 2367. Sok No:4 Batıkent Yenimahalle / Ankara Batıkent


Semt Polikliniği Adresi: Kentkoop Mahallesi 1587. Cad. 1847. Sok. Batıkent Tevhid Camii Altı Yenimahalle/Batıkent/Ankara

Telefon: 0312 587 20 00

Halk Dilindeki Adı: Yenimahalle Devlet Hastanesi

Daha çok halk diliyle bilinen Yenimahalle Devlet Hastanesi bilgileri yazımızda mevcuttur. Her türlü bilgileri sizler için derledik. Randevu almanız, hastane ile iletişiminiz, hastaneye ulaşımınızı bu yazıyı okuduktan sonra öğrenebilirsiniz. Hastaneden randevu almanız için yazımızın sonundaki ‘Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!’ yazısına tıklayarak randevu alabilirsiniz. Üye değilseniz ‘Yeni Üye’ kutucuğuna tıklarak üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra dilediniz gün ve saatte istediğiniz hekimden randevu alabilmeniz mümkün olacaktır.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu