MHRS Ankara

MHRS Ankara Mamak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Adres: Çağlayan Mahallesi 286/1 Sokak No:8 Kat:2-3 Mamak/Ankara


Telefon: 0312 370 25 11

Halk Dilindeki Adı: Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Diş problemi yaşıyorsanız, diş rahatsızlığıyla karşı karşıyaysanız ve Ankara Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni tercih ediyorsanız hastane bilgilerini buradan okuyarak bilgilenebilirsiniz. Konum bilgisinden hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. Kaliteli hizmet için aşağıda size verdiğimiz web sitesinden yardım alarak randevu alabilir, işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevu nasıl alabilirim diye dert ediyorsanız linke tıklayıp TC. kimlik numaranız ve sizin belirlediğiniz parola ve solda ne yazıyor kısmına soldaki karakterleri kutucuğa doldurarak hastane randevunuzu alabilirsiniz.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Merhaba benim üst dişlerimde hafif öne doğru açılma oldu zamanla
    Aralarında çokta kötü durmayan fakat yemek konusunda dişler arasına çok dolmasından şikayetçiyim ve ön alt dişimin biri digerinin hafif üzerinde ve ön üst disim çarpıyor ben dış teli taktırmak istiyorum ben sincanda yaşadığım ve işimden dolayı izinlerimde sıkıntı yaşadığım için iş yeriyle burdan ortalama bir fiyat alabilmem mümkünmü teşekkürler şimdiden.

    1. Merhaba

      Diş teli tedavileri özel hastanelerde 5-10 bin tl arasında yapılmaktadır. Üniversite hastanelerinde ise doktorun teşhisine göre Sadece malzeme parası nı ödeyerek (2000,00 TL civarı) Tedavi olabilirsiniz.

    2. universite hastanelerinde sadece malzeme parasi odeniyor tesekkur ederiz ben mamak ta oturuyorum mamak agiz ve dis sagligu merkezinize gelecektim dis teli taktirmaya ogrenmis oldum ucretli ucret ne kadar peki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu