emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

MHRS Ankara Mamak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

MHRS Ankara Mamak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Adres: Çağlayan Mahallesi 286/1 Sokak No:8 Kat:2-3 Mamak/Ankara

Telefon: 0312 370 25 11

Halk Dilindeki Adı: Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Diş problemi yaşıyorsanız, diş rahatsızlığıyla karşı karşıyaysanız ve Ankara Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni tercih ediyorsanız hastane bilgilerini buradan okuyarak bilgilenebilirsiniz. Konum bilgisinden hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. Kaliteli hizmet için aşağıda size verdiğimiz web sitesinden yardım alarak randevu alabilir, işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevu nasıl alabilirim diye dert ediyorsanız linke tıklayıp TC. kimlik numaranız ve sizin belirlediğiniz parola ve solda ne yazıyor kısmına soldaki karakterleri kutucuğa doldurarak hastane randevunuzu alabilirsiniz.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Yorumlar

 1. Burcu dedi ki:

  Benim üst dişlerim nerdeyse düştü. Kaplama yapilirmi yapılırsa ne fiyata yapılır acaba

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Eğer sigortanız var ise randevu verilerek ücretsiz yapılmaktadır.

 2. Özlem dedi ki:

  Muayeneler ücretli mi acaba

 3. atilla dedi ki:

  17 yaşında kızım var üst iki diş (köpek dişi) ileri çıkıntılı tel taktırmak istiyordum. bağkur çalışanıyım. maliyet ne kadar olur.

 4. Dilek ereli dedi ki:

  Merhaba benim üst dişlerimde hafif öne doğru açılma oldu zamanla
  Aralarında çokta kötü durmayan fakat yemek konusunda dişler arasına çok dolmasından şikayetçiyim ve ön alt dişimin biri digerinin hafif üzerinde ve ön üst disim çarpıyor ben dış teli taktırmak istiyorum ben sincanda yaşadığım ve işimden dolayı izinlerimde sıkıntı yaşadığım için iş yeriyle burdan ortalama bir fiyat alabilmem mümkünmü teşekkürler şimdiden.

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba

   Diş teli tedavileri özel hastanelerde 5-10 bin tl arasında yapılmaktadır. Üniversite hastanelerinde ise doktorun teşhisine göre Sadece malzeme parası nı ödeyerek (2000,00 TL civarı) Tedavi olabilirsiniz.

  2. hasan dedi ki:

   universite hastanelerinde sadece malzeme parasi odeniyor tesekkur ederiz ben mamak ta oturuyorum mamak agiz ve dis sagligu merkezinize gelecektim dis teli taktirmaya ogrenmis oldum ucretli ucret ne kadar peki