MHRS Ankara

MHRS Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

Adres: Osmangazi Mah. Atlılar Sk. No:45 Keçiören / Ankara


Telefon: 0312 580 83 95

Halk Dilindeki Adı: Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi

Hastane bilgilerini sizler için derledik. iletişim ve ulaşım bilgilerinden yararlanarak randevu alma şansınız olabilir ama bu kadar uğraşmak size vakit kaybı geliyorsa sizin için düzenlediğimiz link yardımıyla randevu alabilir vakit kaybından kurtulmuş olursunuz. Bu linke tıkladığınız durumda üyeliğiniz bulunmuyorsa E-Devlet girişi yaparak randevu alabilir ya da üyelik formu doldurarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Üyeliğini oluşturduktan sonra sizden istenecek olan bilgiler; T.C. kimlik numarası, parola ve güvenlik kodudur. Bunları giriniz ve randevunuzu alınız.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Mrb. Ben veteriner saglık teknikeriyim deney hayvanlarina bakıyorum kafesleri indirip kaldiriyorum bel fıtıgı baslangici var daha dailerler diye korkuyorum ve zorlaniyorum…birde amirin kopekleri var onlarin kafeslerindeki pislikleri temizliyorum bidem bulaniyir psikolojim bozuldu daha fazla calisamiyacam…randevu almak istiyorum…iyi gunler kolay gelsin

    1. Merhaba,

      İstediğiniz randevuları saat 16:00 dan sonra daha kolay alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu