MHRS Ankara

MHRS Ankara Balgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Adres: Oğuzlar Mh. Barış Manço Caddesi No:22 Balgat Çankaya/Ankara

Keklik Pınarı Semt Polikliniği: Keklikpınarı Mah. 882. Cad. No:8 Dikmen/Ankara

Kazan Semt Polikliniği: Atatürk Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi No:10

Kızılcahamam Semt Polikliniği: Akçay Mah. Sırtyol Sok. No: 2 Kızılcahamam

Telefon: 0312 284 2679

Halk Dilindeki Adı: Balgat Ağız Diş

Ankara Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden randevu almanızı kolaylaştırmak ve iletişim bilgilerinden faydalanmanız amacıyla sizlere telefon, adres, harita, halk dilindeki adı bilgilerini sunduk. Ankara Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’yle iletişime geçmek veya randevu almak istiyorsanız yazımızın sonundaki ‘TIKLAYINIZ!’ yazısına basmanız size yardımcı olacaktır. ‘TIKLAYINIZ!’ yazısına bastıktan sonra sisteme rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınız takdirde TC. kimlik numaranızla ve kendinizin belirlediği sistemin size verdiği parola ile randevu almanız mümkün olacaktır. Böylelikle istediğiniz gün ve saatte dilediğiniz hekimden randevu almış olacaksınız.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. iyi akşamlar yarın randevum var diye hatırlıyorum ama emin değilim nasıl öğrenebilirim *********** ahmet aksu

  2. dört yıllık diş yaptırma sürem dolmadı ücretli yaptırmak istiyorum ücretimiz nedir (SGK EMEKLİSİ ve ENGELLİYİM) sayğılar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu