MHRS Ankara

MHRS Ankara Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu Alma

Adres: Bahçelievler Mahallesi 319. Sokak No: 20 068 30 – Gölbaşı / Ankara


Haymana: Karşıyaka Mah. Haymana Caddesi Karşıyaka Apt. 78 (A Tel:0312 215 19 21 Toki: Toki Küme Evleri Eymir Mah. 3.Etap 293/c Tel:0312 484 03 22

Telefon: 0312 484 03 27

Halk Dilindeki Adı: Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi

Ankara Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi iletişim bilgilerini sizler için sunduk. İletişim bilgilerinde hastaneye kolaylıkla ulaşım sağlamanız için adres ve harita bilgileri de mevcuttur. Ankara Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’ni tercih edip randevu almak istiyorsanız yapmanız gereken sadece yazımızın sonundaki size verdiğimiz linke tıklamanız yeterli olacaktır. Böylelikle sizin seçtiğiniz hastanenin randevu alma linkine yönledirileceksiniz. Sisteme giriş yaptığınız takdirde TC. kimlik numaranız ve sistemin size verdiği parola ile dilediğiniz tarih, saat ve hekimden randevu alma işleminizi tamamlayabileceksiniz.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu