Denizli SGM İletişim Bilgileri

SARAYKÖY SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Bala Mahallesi Sarayköy/DENİZLİ

Telefon: 0(258) 4152424

Fax: 0(258) 4152450

E-mail: saraykoysgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. İyi günler kolay gelsin geçen gün rapor parası için size müracat etmiştim ne zaman yatacak bu rapor parası yaaaa Nihat yörür adım soyadım

  2. 33982293290 tc numaralı eşim ümmahan zoroğlunun hizmet birleştirmesi için dilekçe vermiştik.4 ay 1 günlük tarım bağkuru için buldan ziraat odasından belge istenmişti gerekli belgeyi sarayköy sgk ya teslim ettik.İbrahim bey olmadığı için bir görevli bayana teslim ettik.bu gün denizli sgk yı aradık tarım bağkuru ile ilgili yazının sarayköy sgk dan gelmediğini söylediler.Bu konu ile ilgilenirseniz memnun oluruz.telefonla size ulaşamadığımız için bu maili gönderiyoruz.cevabınızı bekliyoruz.

    1. Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

    2. lütfen sorumu silebilir misiniz yanlışlıkla tc no gereken bilgi vermişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu