MHRS Erzurum

MHRS Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Adres: Atatürk Mah. Çat Yolu Cad. 25040 Yakutiye/Erzurum (Ana Bina)

Semt Polikliniği: Gez Mah. Çaykara Cad. Karaveli Sokak Beah Ek Hizmet Binası Yakutiye/Erzurum (Ruh Sağlığı, Fizik Tedavi, Radyasyon Onkolojisi Ek Binası)

Semt Polikliniği: Yukarı Köşk Mah. Dr. Refik Saydam Cad. Palandöken/Erzurum (Göğüs Hastalıkları Ek Binası)

Telefon: 0442 232 5555

Halk Dilindeki Adı: Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi hekimleri tarafından muayene olmak doğrultusunda alacağınız randevu alma işlemini artık birkaç dakika içinde hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Hastaneye gidip sıra beklemenize gerek kalmadan alacağınız randevunun ilk işlemi aşağıdaki linke tıklayıp açılan sayfada sizden istenen bilgileri girmektir, sonrasında kolaylıkla randevu alabileceksiniz. Ayrıca size verilmiş olan bilgiler ışığında da hastanenin nerede olduğunu bilmiyorsanız bu bilgiye ulaşabilir ya da herhangi bir durum için hastaneyi aramanız gerekiyorsa arayabilirsiniz.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Beni karstan muayane olduğum dahiliye doktoru D vitaminim düşük çıktığı için birkaç soru sorup romataloji servisi olmadığı için erzuruma yönlendirdi nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum randevu da alınmıyor ilk önce dahiliye doktorunun görmesi lazım diye bir ibare çıkıyor git gel yapacağım süreç uzar mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu