MHRS Bolu

MHRS Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Adres: Eski Fizik Tedavi Ve Reh. Hastanesi : Fatih Mah. Ihlamur Sok. Karacasu/Bolu

Yeni Ftr Üniversite Binası: Fatih Mah. Orüs Caddesi No:54/a Karacasu/Bolu

Telefon: 0374 262 8445

Halk Dilindeki Adı: Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

Bolu’da bulunan Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde muayene olmak üzere randevu alma isteğiniz doğrultusunda sizler için gerekli olan tüm bilgileri sizler ile paylaştık. Artık bu yazı sayesinde vakit kaybı yaşamadan ve hiç zorluk çekmeden rahatlıkla internetin olduğu her yerden erişebileceğiniz aşağıda bulunan linke tıklayarak gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Harita detaylarından faydalanarak konum bilgileriyle ulaşımınızda da sıkıntı çekmeden kolay bir şekilde hastaneye en kısa sürede yetişmenizi amaçladık. Tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak olacaktır.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu