MHRS Bolu

MHRS Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Adres: Ağaçcılar Köyü Mevkii Merkez – Bolu


Telefon: 0374 275 2525

Halk Dilindeki Adı: Bolu Aibü İzzet Baysal Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde size uygun gün ve saatlerde ve de istediğiniz hekimler tarafından muayene olmak isteğiniz için size gerekebilecek tüm bilgileri sizinle paylaştık. Sadece randevu işleminizi değil ulaşım ve iletişim bilgilerini ihtiyaç halinde size kolaylık olması için sizlerle paylaştık. Harita bilgileri ve detaylarından faydalanarak konum bilgilerini size görsel olarak göstererek hastaneye en kısa sürede ulaşma isteğinizi gerçekleştirmek istemeniz durumunda sizler için detaylandırdık. Bu sayede bir hastaneden randevu almak ve gitmek için ve hatta yetkili kişilerle görüşmeniz için gerekli tüm bilgileri sadece tek bir tıklama ile görmenizi istedik.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu