• MHRS Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

  Adres: Ağaçcılar Köyü Mevkii Merkez – Bolu


  Telefon: 0374 275 2525

  Halk Dilindeki Adı: Bolu Aibü İzzet Baysal Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde size uygun gün ve saatlerde ve de istediğiniz hekimler tarafından muayene olmak isteğiniz için size gerekebilecek tüm bilgileri sizinle paylaştık. Sadece randevu işleminizi değil ulaşım ve iletişim bilgilerini ihtiyaç halinde size kolaylık olması için sizlerle paylaştık. Harita bilgileri ve detaylarından faydalanarak konum bilgilerini size görsel olarak göstererek hastaneye en kısa sürede ulaşma isteğinizi gerçekleştirmek istemeniz durumunda sizler için detaylandırdık. Bu sayede bir hastaneden randevu almak ve gitmek için ve hatta yetkili kişilerle görüşmeniz için gerekli tüm bilgileri sadece tek bir tıklama ile görmenizi istedik.

  Sponsorlu Bağlantılar


  Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  MHRS Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın