MHRS Bitlis

MHRS Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Adres: Beşminare Mah. Ahmet Eren Bulvarı. Devlet Hastanesi Yanı. Merkez-Bitlis

Telefon: 0434 246 8450

Halk Dİlindeki Adı: Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne hastaneye gitmeden randevu alabilmeniz için gereken tüm bilgileri siz değerli vatandaşlarımız için derledik. Sizin sadece tek yapmanız gereken sitemizdeki Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden Randevu Almaya tıklayarak ulaşacağınız sayfadaki “RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!” olacaktır. Tıkladıktan sonra ise açılan sayfadaki boşluklara istenen bilgileri girerek Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki istediğiniz hekimlerden randevu alabilmek mümkün olacaktır. Siz değerli vatandaşlarımız için gerekli iletişim bilgisi ve konum bilgileriyle ulaşımı ve herhangi bir durumda hastaneyle iletişime geçmeniz gerekebilir diye tüm bilgileri sizlerle paylaştık.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. ya ben takım yabtım tutmadı bir kac implan yabmam lazım hastane yardımcı olabilirmi mesela sağlık tebligatından sev yababilirmi gücüm yok implat yabmaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu