MHRS Bitlis

MHRS Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Adres: Tatvan Devlet Hastanesi Adres: Eski Ahlat Yolu Üzeri Saray Mahallesi Tatvan / Bitlis Ana Bina Tel: (0434) 827 63 23


Ek Hizmet Binası (Doğum Ve Çocuk): Fatih Mah.Sanayi Yolu Üzeri Tatvan -Bitlis (0434) 826 12 31

Ek Hizmet Binası (Eski Ssk): Sahil Mah.Eski Ssk Tatvan-Bitlis (0434) 827 63 25

Telefon:0434 827 6323

Halk Dilindeki Adı:Tatvan Devlet Hastanesi

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi’nden randevu alabilmeniz artık çok daha kolay olacak. Sizin için topladığımız bilgilerden faydalanarak hem kolaylıkla randevu alabilmeniz mümkün olacak hem de ulaşım ve hastaneyle iletişime geçerken sıkıntı yaşamayacaksınız. Eğer muayene olmak istiyor iseniz aşağıda bulunan butona basarak artık herşey eskisinden çok daha kolay olacaktır sizler için. Bunları gerçekleştirmek için ise sadece T.C Kimlik numaranız ve sadece sizin belirleyeceğiniz parolanızı girmeniz yeterli olacaktır.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu