MHRS Adana

MHRS ADANA DEVLET HASTANESİ RANDEVU ALMA

Adres: Adana Devlet Hastanesi Yeni Baraj Mah. Hacıömer Sabancı Bulv. Hastaneler Cd. (Eski Numune Hastanesi) 01330 Seyhan/ Adana

Telefon: 0322 321 5752

Halk Dilindeki Adı: Adana Devlet Hastanesi

Adana Devlet Hastanesi’nin adres, telefon, halk dilindeki adı ve haritadaki konumu gibi bilgilerini yukarıda verdik. Bir de aşağıda bu hastaneden randevu almanızı sağlayacak bağlantı linki paylaştık. Bu link yardımıyla direkt olarak Adana Devlet Hastanesi’ne yönleneceksiniz. Tabi öncesinde sistemde kayıtlı olan T.C. kimlik numara ve parola bilgilerini girmek zorundasınız. Bu bilgileri girdikten sonra istediğiniz birimden, istediğiniz güne, istediğiniz saate ve istediğiniz doktora randevu alabilirsiniz.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu