MHRS Adana

MHRS ADANA NUMUNE VE ARAŞTIRMA HASTANESİ RANDEVU ALMA

Adres: Merkez (Yeni Numune): Serinevler Mah. Ege Bağatur Bulvarı Üzeri No:1 Yüreğir/Adana

Seyhan Uygulama Ve Araştırma Merkezi: Kurttepe Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Çukurova/Adana

Semt Polikliniği (Meydan): Meydan Mah. Kıbrıs Caddesi No: 5/A Seyhan/Adana

Telefon: 0322 355 0101

Halk Dilindeki Adı: Yeni Numune Hastanesi – Seyhan Uygulama Merkezi – Meydan Semt Polikliniği

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin iletişim bilgilerini sizler için derledik. Bu hastane üç farklı ilçede hizmet vermektedir. Yüreğir, Çukurova ve Seyhan olmak üzere üç kısma ayrılan bu hastaneden randevu alma için ise tek bir internet adresini kullanabilirsiniz. Size yazının sonunda erişim sağlayacağınız internet adresinin linkini verdik. Bu linke tıkladığınız zaman açılacak ekranda T.C. kimlik numaranızı ve parolanızı girebilir ve sisteme girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle hastane randevu işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba sgk .adana seyhan meydan mah semt Polikliniği hangi branşlarda hizmet vermektedir lütfen belirtilmesi ni rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu