Kayseri SGM İletişim Bilgileri

KAYSERİ MALİ HİZMETLER SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: CUMHURİYET MAHALLESİ NAZMİ TOKER CADDESİ NO:3 KAT:4 MELİKGAZİ/KAYSERİ


Telefon: 0(352)222 49 75

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. iyi aksamlar 01,02,2014 tarihinde istifa ettim ,6 hafta gün verdiler.bu süre içinde günlük 2 saat iş arama hakkım varmıdır kesin bilgiye nasıl ulasırım.yardımcı olursanız sevinirim.halk olarak kanunları ve maddeleri bilmiyoruz.
    cvp yazarmısınız

    1. Ali Bey işveren size bu 6 haftalık dönem içerisinde, işveren size iş aramak için gerekli olan izni iş saatleri içerisinde ve ücret kesintisi yapmadan vermek zorundadır. Bu iznin süresi günde 2 saatten az olamaz. Ve isterseniz arama izin saatlerinizi birleştirerek toplu kullanabilirsiniz. İzin esnasında çalıştırılırsanız, çalıştığınız sürenin ücretini %100 zamlı şekilde ödemek zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu