Muğla SGM İletişim Bilgileri

FETHİYE SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: TUZLA MAHALLESİ ADNAN MENDERES BULVARI NO:29/A FETHİYE/ MUĞLA


Telefon: 0(252) 608 00 00

Fax: 0(252) 607 00 00

E-mail: fethiyesgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. merhaba
  göcekte sahibi olduğum teknede kaptan çalıştırmak istiyorum. sigortasını yapmam için sigorta sicil numarasını istanbul’dan alabilir miyim? fethiye ye mi gelmem gerekiyor.

 2. İnternet bankacılık işlemlerinden GSS prim borcumu yatırıyordum şimdi yatıramıyorum sayfada sadece GSS yapılandırma borçlarından bahsediliyor acaba artık GSS primi yatırmıyacakmıyız umarım devlet karşılayacaktır.tşklr

 3. Merhabalar,
  *********** tc no ve ********* bağ no ile müdürlüğünüzde şirket ortağı olarak bağkurluyum.4B borçlarımdan dolayı 31.03.2018 tarihine kadar olan 5.492,69.-TL’lik borcumu 7143 sayılı kanundan yararlanarak 6 taksitte yapılandırdım.Taksitlerden birincisini 31.08.2018 tarihinde akbanktan ödedim.2.taksit ödemesi 31.10.2018’dir.Ancak,şu an taksit yatıracağım 7143 den dolayı borcumu göremiyorum ve taksidimi yatıramıyorum.
  Yardımcı olabilirmisiniz?

 4. Sayın YETKİLİ,

  Fethiye VD ye kayıtlı CÜNEYT GÜNEY- GÜRDENİZ HÖKMEN adi ortaklığımız bulunmaktadır;
  Fethiye vergi dairesi no: 216 097 9632 dir.
  Cüneyt Güney TC 508 09 29 31 96 dır.

  Fethiye VERGİ Dairesinde görünen ortaklık hisse oranım %1 diğer ortak ise %99 dur.
  e- devlet üzerinden SGK sitesinden takiplerim sonucu işyerinde çalışan işçi için ödenmemiş prim borcu dikkatimi çekti . Şirketin kapatılması için işlemler de başlatılmış ; bu bağlamda benim bu ödenmemiş SGK PRİM borçu için sorumluluğumun sadece %1 hissem oranı kadar olması için ne yapmam gerekir.
  Mağdur olmamam için lütfen tarafıma ivedilikle bilgi verebilir misiniz ? İlgi ve yakın alakanız için şimdiden çok teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.

  Saygılarımla

 5. 23.07.2018 tarihinde Müdürlüğünüze teslimi yapılan Bağkur ihya yapılandırma talebi dilekçemize halen cevap almış değiliz
  Günlerin hızla azalması nedeniyle sürekli aramalarımızada cevap vermediği için buşikayet zaruri hale gelmiştir
  Gereğini rica ederim
  Melis gökçek
  Lütfen mail atın

 6. Fethiye SGK sına kayıtlı işyeri sicil numaramı nasıl öğrenebilirim..

  1. Merhaba,

   eğer başka bir şirketin ise öğrenemezsiniz. Kendi şirketinizin sicil numarasını SGK işveren servislerinden öğrenebilirsiniz.

 7. Eşim, Fethiye Devlet Hastanesi den Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi ne sevk edildi. Yolluk için evrakları 11.10.2016 tarihinde teslim ettik. Yollugun ziraat bankası hesap bilgilerine yatacagını söylediler. Tarih 13.12.2016 olmasına rağmen sonuç yok. 3 kez sormaya gittim. Ayın 8 ile 14 arasında hesabınıza bakın dediler. Gecikme nedenini öğrenebilirmiyim.

 8. emekliyim ve işverenim. maaşımdan bağkur olarak kesinti yapılmakta. bunun nedenini öğrenebilirmiyim.
  Nebile Çaçaron
  Emek Matbaası- Beşkaza Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu